AKTUALNOŚCI

Aktuální firemní zpravodaj pro naše zákazníky a dodavatele

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 999
fax: +48 32 4597 998
info@haberkorn.pl
Oddělovací linka
NOWE OFERTY PRACY

Nowe oferty pracy - Magazynier, Elektryk, Montażysta, Konstruktor, Przedstawiciel handlowy. Szczegóły w dziale praca.

Oddělovací linka
FILM PROMOCYJNY

Film promocyjny Haberkorn Austria Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku prezentującego możliwości firmy Haberkorn Austria.

 

 

Oddělovací linka
NOWE OFERTY PRACY

Nowa oferta pracy - Sprzedawca, doradca techniczny, dział Części maszyn - region dolnośląski. Szczegóły w dziale praca.

Oddělovací linka
CERTYFIKAT ZŁOTY PŁATNIK 2015

Certyfikat Złoty Płatnik 2015 Miło nam poinformować, że nasza firma została nagrodzona Certyfikatem Złoty Płatnik 2015 przyznawanym wyłącznie firmom, które zachowują najwyższą moralność płatniczą w danym roku.

Oddělovací linka
DEMO CAR

Pragniemy poinformować że posiadamy Demo Car, czyli samochód prezentacyjny. Aktualnie jest on wyposażony w asortyment z działu budowy maszyn. Firmy zainteresowane taką prezentacją prosimy o kontakt telefoniczniy +48 32 4597 866, bądź mailowy budowa.maszyn@haberkorn.pl.

 

 

Oddělovací linka
DWAJ NOWI HANDLOWCY

Z przyjemnością pragniemy poinformować o zatrudnieniu dwóch nowych handlowców. Pan Andrzej Kasprowicz (biuro we Wrocławiu) zajmie się tematyką części maszyn, natomiast pan Michał Cytryński budową maszyn (biuro w Ostrowie Wielkopolskim).

Oddělovací linka
USPRAWNIENIE PODGLĄDU KATALOGÓW

Wprowadziliśmy znaczne usprawnienie podglądu katalogów na stronie internetowej. Pierwszym prezentowanym w ten sposób katalogiem jest Elementy napędu a już wkrótce pojawią się inne. Zachęcamy do zapoznania się z tym udogodnieniem.

Oddělovací linka
OFERTA PRACY - KONSTRUKTOR

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Konstruktor - doradca techniczny do działu budowy maszyn. Szczegóły w dziale Praca.

Oddělovací linka
OFERTA PRACY - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Nowa oferta pracy - handlowiec, doradca techniczny do działu budowy maszyn (dwa stanowiska). Szczegóły w dziale praca.

Oddělovací linka
PROMOCJA ZIMOWA NA PRODUKTY BUDOWLANE

Przygotowaliśmy promocję sezonową na wybrane artykuły budowlane. Niższe ceny obowiązyją do końca stycznia bądź do wyczerpania zapasów.  Szczegóły w ulotce promocyjnej.

Oddělovací linka
NOWA OFERTA PRACY

Nowa oferta pracy - handlowiec, doradca techniczny na region dolnośląski, do działu techniki szalunkowej. Szczegóły w dziale praca.

Oddělovací linka
NOWY KATALOG TECHNIKI SZALUNKOWEJ

Pragniemy poinformować że do użytku oddaliśmy właśnie nowy, znacznie powiększony katalog Technika Szalunkowa 2013/14. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Oddělovací linka
TARGI TAROPAK 2012

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stanowiska na targach TAROPAK w Poznaniu i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Taropak 2012 Taropak 2012 Taropak 2012 Taropak 2012
 Taropak 2012  Taropak 2012  Taropak 2012  Taropak 2012
 Taropak 2012  Taropak 2012  Taropak 2012  Taropak 2012
 Taropak 2012  Taropak 2012  Taropak 2012  

 

Oddělovací linka
NOWA OFERTA PRACY

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Doradca techniczno - handlowy do działu części maszyn. Szczegóły w dziale Praca.

Oddělovací linka
NOWY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zapraszamy firmy budowlane do kontaktu z naszym nowym przedstawicielem handlowym na region województwa Dolnośląskiego i okolic pod numerem telefonu 512 731 816.

Pani Izabella Wacławska chętnie przedstawi asortyment akcesoriów do zbrojeń, rur szalunkowych Monotub itp. u Państwa w firmie.

Oddělovací linka
TARGI AUTOSTRADA POLSKA W KIELCACH

W dniach od 08.05.2012r. do 11.05.2012r. odbyły się  XVIII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego Autostrada Polska w Kielcach. Wśród ponad tysiąca firm z 28 krajów świata obecnych na tegorocznych targach, wystawcą była również nasza firma.

Pracownicy działu techniki szalunkowej ze Skrzyszowa i Warszawy prezentowali produkty z zakresu techniki szalunkowej oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Stanowisko Haberkornu na targach Autostrada Polska Stanowisko Haberkornu na targach Autostrada Polska

Targi Kielce należą do grona najważniejszych ośrodków wystawienniczych w Europie Środkowo – Wschodniej, zajmują na ich liście trzecią pozycję. AUTOSTRADA-POLSKA, to firmy z całego świata, reprezentanci największych światowych marek i koncernów związanych z branżą budownictwa drogowego, kilkaset ton sprzętu i ponad 20.000 zwiedzających. To także 33.000 metrów kwadratowych wynajętej powierzchni wystawienniczej. Jesteśmy dumni z udziału w tak wielkim i prestiżowym przedsięwzięciu i liczymy, że wpłynie on na umocnienie naszej pozycji w branży budowlanej.

Kolejne targi, na których będziemy się wystawiać, to TAROPAK w w Poznaniu (08-11.10.2012).
Są to największe targi branży opakowań w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponad 600 wystawców jest odwiedzanych przez blisko 45 tysięcy gości.

Oddělovací linka
ZMIANA NAZWY FIRMY

Uprzejmie informujemy iż z dniem 20.02.2012 zmieniliśmy nazwę firmy z "Haberkorn Ulmer Polska Sp. z o.o." na "Haberkorn Sp. z o.o."

Aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień prosimy o uaktualnienie Waszej bazy danych.

Oddělovací linka
NOWY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Firmy zainteresowane tematyką części lub budowy maszyn zapraszamy do kontaktu z naszym nowym handlowcem- Rafałem Jelińskim (województwo Mazowieckie) pod numerem telefonu 508 390 209.

Oddělovací linka
NOWY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - CZĘŚCI I BUDOWA MASZYN

Firmy zainteresowane tematyką części lub budowy maszyn zapraszamy do kontaktu z naszym nowym handlowcem- Tomaszem Błaszczykiem (województwo Dolnośląskie) pod numerem telefonu 512 593 464.

Oddělovací linka
NOWY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DZIAŁ TECHNIKI SZALUNKOWEJ I BHP

Zapraszamy firmy budowlane do kontaktu z przedstawicielem handlowym na region województw Śląskiego, Małopolskiego i Opolskiego pod numerem telefonu 500 264 029.

Pan Dariusz Kuraś chętnie przedstawi asortyment akcesoriów do zbrojeń, rur szalunkowych Monotub i artykułów BHP u Państwa w firmie.

Oddělovací linka
NOWY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - CZĘŚCI I BUDOWA MASZYN

Firmy zainteresowane tematyką części lub budowy maszyn zapraszamy do kontaktu z naszym nowym handlowcem- Przemysławem Łukańko (województwo Małopolskie) pod numerem telefonu 509 399 273.

Oddělovací linka
NOWY KATALOG PRZEGLĄDOWY

Niedwano ukończyliśmy nowy katalog firmy, który poza zmianami graficznymi zmienił także swoją zawartość. Poszerzyliśmy go o nowe grupy towarowe takie jak BHP, czy technika szalunkowa.
Materiał jest dostępny tutaj.

Oddělovací linka
OFERTA PRACY

W związku z rozwojem naszej firmy szukamy pracownika do działu techniki szalunkowej na stanowisko DORADCA TECHNICZNY, SPRZEDAWCA. Więcej informacji w dziale Praca.

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma