FlexiStore

FlexiStore to system ścian magazynowych i przemysłowych. Można go łączyć z innymi elementami firmy Axelent.

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 866
fax: +48 32 4597 869
budowa.maszyn@haberkorn.pl
Oddělovací linka
FLEXISTORE

Rozdzielanie lub ogradzanie. Budowanie, dobudowanie lub przebudowanie – rozwiązaniem modułowe ogrodzenia magazynowe zgodne z dyrektywą maszynową 2006/42/EC.

W Waszym zakładzie lub magazynie mogą zaistnieć różne konieczności. Jeżeli zdecydujecie się na Axelent FlexiStore nie musicie się martwić takimi sprawami, ponieważ ten system ścian przemysłowych i magazynowych oferuje prawie nieograniczone możliwości łączenia i zastosowań. Otrzymujecie jednocześnie praktyczny, bezpieczny i ekonomiczny system ogrodzeń bezpieczeństwa. Te cechy są wspólne dla wszystkich produktów firmy Axelent.

Elementy ścienne systemu FlexiGuard dostępne są w trzech wysokościach i w różnych szerokościach. Za pomocą podpór, wsporników i przedłużeń możecie dopasować Wasze ściany przemysłowe i magazynowe dokładnie do własnych wymogów. Poza tym mamy w ofercie zestaw do przebudowy, który umożliwia przycinanie ścian kratowych – w pionie lub poziomie – dokładnie na miarę.

Możecie oczywiście połączyć FlexiStore z jednym z naszych zestawów drzwiowych z naszej oferty. Chcielibyście dostać specjalny kolor dopasowany do reszty urządzenia – nie ma problemu! W takim wypadku nie obowiązuje jednak ten sam okres dostawy, jak w przypadku zamówienia naszych kolorów standardowych. Towar dostarczany jest w opakowaniu z folii zgrzewanej, na specjalnych paletach.

Z tworzywa sztucznego i blachy

System FlexiStore firmy Axelent obejmuje także tworzywo sztuczne i blachy. Elastyczność naszego systemu pozwoli Wam na łączenie tworzywa sztucznego, blachy i ścian kratowych w zależności od potrzeb. Aby wyeliminować prześwity między elementami ścian różnego typu, proponujemy skorzystać z naszych specjalnych listew krawędziowych z blachy.

System, łatwy w montażu, w którym można wykorzystać te same wsporniki i zestawy drzwiowe jak w naszych ścianach kratowych.

Dostępna wysokość 1100 i 2200 mm oraz cztery szerokości standardowe.

System ogrodzeń bezpieczeństwa z tworzywa sztucznego i blachy Axelent FlexiStore nadaje się doskonale do magazynów, w których potrzebne jest elastyczne maskowanie (ochrona oczu) lub jako ogrodzenie wokół składu na butle z gazem. Wszystko pakowane jest starannie w folię zgrzewaną i dostarczane na specjalnych paletach.

 

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma