Koła łańcuchowe

Koła łańcuchowe - część napędu łańcuchowego. Posiadamy szeroki wybór zębatek oraz łańcuchów. Mamy również możliwość wykonania koła zębatego na specjalne zamówienie.

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 831
fax: +48 32 4597 834
czesci.maszyn@haberkorn.pl
Części maszyn » Napędy łańcuchowe » Koła łańcuchowe
Oddělovací linka
ZĘBATKI

Koła zębate są częścią każdego napędu łańcuchowego. Nasza oferta standardowych zębatek to głównie zębatki przeznaczone do współpracy z łańcuchami rolkowymi wykonanymi według normy DIN 8187 (zębatki do łańcuchów konstrukcji amerykańskiej DIN 8188 jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie). Większość dostępnych konstrukcji jest przeznaczona do łańcuchów jedno, dwu i trzyrzędowych.

Do produkcji zębatek używamy stali C43, Fe410 lub szarego żeliwa.

Większośc asortymentu dostarczana jest z naszego magazynu w Rapublice Czeskiej. Koła można montować bezpośrednio na wale za pomocą tulei stożkowych TaperLock lub Systemu BEA i nie wymagają dalszej regulacji.

Korony zębów są hartowane indukcyjnie co zwiększa ich odporność na ścieranie, a zatem i żywotność.

Poza standardowym asortymentem jesteśmy w stanie wykonać koła zębate na zamówienie do średnicy 1000mm. Jednosześnie oferujemy różne rodzaje obróbki powierzchni (hartowanie, nawęglanie, galwanizowanie) i modyfikacje mechaniczne (nawiercanie otworów, rowki, itp.).
Nasze możliwości produkcyjne można znaleźć tutaj.

Oddělovací linka
STANDARDOWA OFERTA ZĘBATEK
Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma