Łańcuchy

Posiadamy w sprzedaży wysokojakościowe łańcuchy IWIS oraz bardziej ekonomiczne SATURN.

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 831
fax: +48 32 4597 834
czesci.maszyn@haberkorn.pl
Oddělovací linka
ŁAŃCUCHY

Łańcuchy rolkowe są używane do przenoszenia napędu z napędzającej zębatki do zębatki napędzanej. W praktyce łańcuchy ewoluowały do różnych zastosowań we wielu rodzajach maszyn różnych rozmiarów i przeznaczeń.

Nasza oferta obajmuje łańcuchy różnych jakości, od wysokowydajnościowych (niemiecki IWIS) lub poprzez standardowe łańcuchy wykonane zgodnie z normami ISO/DIN, do łańcuchów z klasy ekonomicznej (SATURN).
Jesteśmy w stanie sprostać różnym wymaganiom szerokiej gamy zastosowań.

Wysokowydajnościowe łańcuchy IWIS są wyrabiane wg. europejskiej normy DIN 8187, amerykańskiej normy DIN 8188 i wg. DIN 8181 łańcuchy z przedłużoną podziałką. Specyficzne właściwości łańcucha IWIS są do pobrania tutaj.

Firma IWIS jest także producentem bezobsługowych łańcuchów MEGAlife, które mają swoje zastosowanie tam, gdzie jest potrzeba utrzymania otoczenia napędu w czystości lub gdzie smarowanie łańcucha nie jest możliwe. Charakteryzują się niską zużywalnością, są elastyczne oraz wytrzymałe. Do napędów wysokoprędkościowych powstał łańcuch MEGAlife 2 generacji.

Innym z produktów firmy IWIS są łańcuchy CR (corrosion resistant), które są wykonane ze stali nierdzewniej - odporność na korozje, wyższa wytrzymałość.

Całkowicie nowym produktem jest nanołańcuch, gdzie opatentowane zakończenie szpilek jest wykonene w nanotechnologii, co prowadzi do zmniejszenia tarcia. Ma swoje zastosowanie gdzie bezobsługowy łańcuch nie jest za drogim rozwiązaniem lub gdzie "standardowe" łańcuchy IWIS przekraczają swoje limity.

Łańcuchy standardowe to łańcuchy spełniające normy ISO, są używane w większości tradycyjnych zastosowań. Podzielone są na grupy:

Łańcuchy rolkowe ekonomiczne są interesującą tanią alternatywą, nadają się do niewymagających zastosowań:

Współpracujemy z naszymi klientami podczas projektowania łańcuchów do indywidualnych parametrów pracy. Chętnie pomożemy w projekcie napędu łańcuchowego, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się poniżej.

Modyfikujemy łańcuchy we współpracy z naszymi partnerami aby uzyskać łańcuchy odpowiadające wymaganiom klientów. Nasze możliwośi produkcyjne można znaleźć tutaj.

Oddělovací linka
KWESTIONARIUSZE ON-LINE

Formularze prosimy wypełniać tylko i wyłącznie w programie Adobe Reader (do pobrania tutaj).

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma