Nowości

W tym dziale znajdziemy artykuły dotyczące naszego asortymentu części maszyn, przenośników, ogrodzeń ochronnych i wiele innych.

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 999
fax: +48 32 4597 998
info@haberkorn.pl
Oddělovací linka
NOWE FOLDERY OGRODZEŃ

Nowe foldery ogrodzeńJako dostawca wygrodzeń ochronnych szwedzkiej firmy Axelent wydaliśmy nowe wersje katalogów ogrodzeń bezpieczeństwa X-Guard CLASSIC i X-Guard LITE oraz ogrodzeń magazynowych X-STORE.
Foldery te zawierają wszystkie techniczne informacje niezbędne do konfiguracji indywidualnego ogrodzenia.

Warto przypomnieć, że ogrodzenia maszyn X-GUARD firmy Axelent spełniają dyrektywę maszynową 2006/42/EC. System tych wygrodzeń opiera się na standardowych panelach i słupach, które można również dostosować do własnych potrzeb, zarówno w pionie jak i w poziomie oraz wybierając niestandardową barwę. Istnieje również możliwość wyboru paneli metalowych lub paneli z tworzywa sztucznego. Ogrodzenia ochronne robotów oraz innych maszyn firmy Axelent są podzielone na dwie serie o wspólnym oznaczeniu Guard: X-Guard i X-Guard LITE. Elastyczność i łatwość obsługi, a także szybkie dostawy i instalacja gwarantują, że system Guard będzie korzystnym i ekonomicznym rozwiązaniem.

Modułowy system ogrodzeń magazynowych X-STORE został zaprojektowany i wykonany jako zabezpieczenia i ścianki działowe w halach przemysłowych, magazynach i innych budynkach. Oparte są o zasadę standaryzacji w odniesieniu do sekcji, wsporników i kolorów, dzięki czemu możliwe jest bezproblemowe uzupełnianie i rozbudowanie istniejących już wygrodzeń magazynowych. Prostota i łatwość montażu naszych produktów oraz przejrzystość naszych instrukcji obsługi są dodatkowymi zaletami tych wygrodzeń.

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma