Nowości

W tym dziale znajdziemy artykuły dotyczące naszego asortymentu części maszyn, przenośników, ogrodzeń ochronnych i wiele innych.

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 999
fax: +48 32 4597 998
info@haberkorn.pl
Oddělovací linka
PRZENOŚNIKI TAŚMOWE I MINI 24V

Przenośniki teśmowe i MINI 24VProdukowane przez nas przenośniki taśmowe wykorzystywane są głównie w takich gałęziach przemysłu jak elektromaszynowy, elektroniczny, spożywczy, przemysł tworzyw sztucznych i wyrobów z tworzyw sztucznych, przemysł chemii gospodarczej oraz przemysł meblarski.

Nasze przenośniki wykonywane są na bazie nowoczesnego systemu budowy maszyn, którego charakterystyczną cechą jest ich lekka i solidna konstrukcja wykonana z anodowanych profili aluminiowych.

Produkujemy przenośniki pojedyncze pracujące jako osobne urządzenie, przenośniki dostosowane do już istniejących maszyn jak również wykonujemy całe linie transportowe.

Ofertę przenośników taśmowych poszerzyliśmy o nasz najnowszy produkt jakim jest przenośnik MINI 24V.
Wprowadzenie na rynek tego rodzaju przenośnika jest związane z wyjściem naprzeciw potrzeb naszych klientów dla których ważne są  zwarta, niewielka konstrukcja.

Główną cechą przenośnika 24 jest zastosowanie napędu DC 24 V (silnik prądu stałego z przekładnią planetarną), który umieszczony jest wewnątrz konstrukcji przenośnika.
Żywotność napędu jest min 20.000 godzin. Obciążenia w zależności od prędkości taśmy może wynosić do 15 kg.

Dla tego typu przenośnika opracowano nowe specjalnie regulowane zasilanie 7 V do 26 V z wbudowaną funkcją dla czujnika optycznego i  łączem do automatycznego uruchamiania i zatrzymywania przenośnika.

Współpraca z najlepszymi na świecie producentami m.in. taśm transportowych oraz napędów przyczynia się do oferowania Państwu transporterów o najwyższej jakości i trwałości wykonania.


Katalog przenośników taśmowych w formie elektronicznej jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma