Nowości

W tym dziale znajdziemy artykuły dotyczące naszego asortymentu części maszyn, przenośników, ogrodzeń ochronnych i wiele innych.

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 999
fax: +48 32 4597 998
info@haberkorn.pl
Oddělovací linka
STANOWISKA MONTAŻOWE

Stoły montażowePragniemy Państwu zaprezentować naszą ofertę w zakresie budowy stanowisk montażowych, stołów roboczych oraz linii technologicznych.

Wykonywane przez nas konstrukcje montowane są z systemu profili aluminiowych ITEM za pomocą specjalnych złączy (brak jakichkolwiek połączeń spawanych). W związku z tym, iż wszystkie konstrukcje są przygotowywane indywidualnie, dla potrzeb Klienta, jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy projekt.

W dużych halach produkcyjnych, gdzie stanowiska, stoły tworzą linię technologiczną, możemy je zintegrować z przenośnikiem lub systemem przenośników ułatwiających odbiór i transport gotowych produktów w dowolne miejsce hali.

Stanowiska mogą być wykonane w wersji ESD (antystatyczne), pozwalającej wyeliminować powstałe podczas produkcji danego detalu uszkodzenia, spowodowane przez ładunki elektrostatyczne. Mogą również posiadać hydrauliczną regulację wysokości ( mechaniczną lub elektryczną) – idealne rozwiązanie przy pracy zmianowej gdzie w szybki i łatwy sposób zmieniamy wysokość blatu od podłoża, a co za tym idzie  pracownik ma idealną wysokość stanowiska co z pewnością zwiększa jego wydajność.

Zastosowanie stołów i stanowisk jest bardzo szerokie: między innymi przemysł motoryzacyjny, elektroniczny, farmaceutyczny, AGD.

Naszą największa zaletą jest szybkość ich wykonania w powiązaniu z konkretną potrzebą Klienta. Oznacza to, że wszystkie stanowiska montażowe, stoły robocze, linie technologiczne, które firma Haberkorn produkuje, wykonywane są wg wymagań, wytycznych Klientów. Współpraca z najlepszymi dostawcami komponentów przyczynia się do zaoferowania Państwu konstrukcji o najwyższej jakości i trwałości wykonania. Posiadamy bardzo szeroką gamę akcesoriów: przyłącza elektryki, przyłącza pneumatyki, uchwyty narzędziowe i pod balanser, uchwyty na dokumenty i napoje, regulowane półki, dodatkowe szuflady.

Celem naszej pracy jest zaproponowanie Państwu optymalnych rozwiązań, dopasowanych do konkretnych potrzeb, w oparciu o dostarczone nam wymogi techniczne.

  • Folder Stanowiska montażowe dostępny jest w dziale do pobrania lub bezpośrednio tutaj.

Zapraszamy do współpracy firmy ze wszystkich branż przemysłu…

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma