Ogrodzenia magazynów

W swojej ofercie posiadamy dwa systemy ogrodzeń ochronnych magazynów. Są to SafeStore i FlexiStore, szwedzkiej firmy Axelent.

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 866
fax: +48 32 4597 869
budowa.maszyn@haberkorn.pl
Ogrodzenia ochronne » Ogrodzenia magazynów
Oddělovací linka
OGRODZENIA OCHRONNE MAGAZYNÓW

Bezpieczeństwo
Ściany przemysłowe i modułowe ogrodzenia magazynowe firmy Axelent zostały zaprojektowane i wykonane pod kątem zgodności z obowiązującymi wymogami i dyrektywami odnośnie ogrodzeń przemysłowych i magazynowych.  Trwałe bezpieczeństwo w różnych systemach jest oczywistością. Nasze elementy ścian kratowych spełniają oczywiście wymogi nowej dyrektywy maszynowej 2006/42/EC, obowiązującej dla tego rodzaju urządzeń ochronnych.

Funkcjonalność
Oprócz aspektu bezpieczeństwa ważna jest bezproblemowa integracja systemu ogrodzeń bezpieczeństwa z Waszą  produkcją. Myśl kryjąca się za naszym systemem ogrodzeń stref magazynowych służy ułatwieniu prac wykonywanych zarówno wewnątrz, jak i poza elementami ścian kratowych. W celu zapewnienia maksymalnej funkcjonalności proponujemy poświęcić parę chwil na zapoznanie się z naszym asortymentem.

Praktyczność
Ogrodzenia magazynowe Axelent oparte są o zasadę standaryzacji w odniesieniu do sekcji,  wsporników i kolorów, dzięki czemu możliwe jest bezproblemowe uzupełnienie i rozbudowanie istniejących już ogrodzeń bezpieczeństwa. Prostota i łatwość montażu naszych produktów oraz przejrzystość naszych instrukcji obsługi Was po prostu zaskoczą.

Ekonomiczność
Jeżeli zdecydujecie się na instalację ogrodzeń przemysłowych i ogrodzeń magazynowych firmy Axelent, to bezproblemowa i prosta obsługa, w połączeniu z szybką dostawą i montażem, zapewnią Wam korzystną sytuację kosztową.

Trzy różne systemy
Ogrodzenia ochronne magazynów Axelent są podzielone na trzy serie o wspólnym oznaczeniu Store:

  • Safestore - panele ochronne implementowane na tylnej ścianie regału magazynowego
  • Flexistore - ogrodzenia magazynowe, ogrodzenia bezpieczeństwa
  • ShelfStore - wypełnienia poziome do regałów magazynowych

Wybór systemu zależy od Waszych wymogów i życzeń. Chętnie pomożemy Wam w wyborze odpowiedniego systemu. Jednocześnie zapewniamy, że w naszym magazynie znajduje się wystarczająca ilość poszczególnych elementów ogrodzeń w standardowych kolorach.

 

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma