Ogrodzenia ochronne maszyn

Posiadamy w ofercie trzy rodzaje ogrodzeń ochronnych maszyn i robotów - firmy Axelent. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie dopasować wygrodzenie do indywidualnych potrzeb klienta.

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 866
fax: +48 32 4597 869
budowa.maszyn@haberkorn.pl
Ogrodzenia ochronne » Ogrodzenia ochronne maszyn
Oddělovací linka
OGRODZENIA OCHRONNE MASZYN

Bezpieczeństwo
Obudowy ochronne robotów oraz różnego rodzaju maszyn firmy Axelent zostały opracowane aby sprostać wszystkim wymogom stawianym w dzisiejszych czasach funkcjonalnym obudowom ochronnym maszyn. Zapewnienie stałego  bezpieczeństwa w różnych systemach ochronnych maszyn jest oczywistą korzyścią. Nasze obudowy ochronne maszyn są zgodne z dyrektywą maszynową 2006/42/EC.

Funkcjonalność
Oprócz aspektu bezpieczeństwa, ważne jest, aby produkcja przebiegała tak sprawnie, jak to tylko  możliwe. Nasze obudowy ochronne maszyn zostały opracowane po to, aby zapobiegać nieszczęśliwym  wypadkom, dlatego też, są rozmieszczane bezpośrednio wokół maszyn.

Prostota
Cały system opiera się na standardowych panelach, słupach oraz skali barw, które zapewniają łatwe wykończenie ogrodzenia. Jeżeli jednak jest potrzebne rozwiązanie specjalne, system pozwala na dostosowanie wymiarów do potrzeb w obu płaszczyznach, tj. w pionie i poziomie.

Ekonomiczność
Elastyczność i łatwość obsługi, a także szybkie dostawy i instalacja gwarantują, że system Axelent będzie zawsze korzystnym i ekonomicznym rozwiązaniem.

Jeden, ten sam system
Ogrodzenia ochronne robotów oraz innych maszyn firmy Axelent są podzielone na dwie serie o wspólnym oznaczeniu Guard: X-Guard i X-Guard LITE. Wybór systemu zależy od Waszych oczekiwań i życzeń.

Seria FlexiGuard zawiera także system ścian z tworzywa sztucznego i blachy, które mogą być łączone z innymi członkami rodziny Guard. Indywidualne kombinacje mogą pomóc w osiągnięciu optymalnego rezultatu. Zawsze chętnie pomożemy w wyborze. Jednocześnie zapewniamy, że w naszym magazynie znajdują się podstawowe elementy systemu X-Guard dla wysokości 2300 mm w kolorach standardowych.

Katalogi ogrodzeń ochronnych znajdują się w sekcji do pobrania.

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma