Osprzęt dodatkowy napędów klinowych

Osprzęt dodatkowy napędów klinowych

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 831
fax: +48 32 4597 834
czesci.maszyn@haberkorn.pl
Części maszyn » Napędy pasami klinowymi » Osprzęt dodatkowy napędów klinowych
Oddělovací linka
OSPRZĘT DODATKOWY

Właściwa instalacja i utrzymanie są nie tylko istotne dla prawidłowego działania napędu, ale także wpływają na jego niezawodność i trwałość.

Tuleje stożkowe TaperLock są to stożkowe tuleje używane do mocowania kół na wale. Do mocowania używane jest pióro jednak jest także możliwość mocowania bez pióra. Tuleje te są wykonane z żeliwa.

Napinacze są jednym z rozwiązań jak zapewnic odpowiedni naciąg pasa. Korzystanie z napinaczy znacznie redukuje drgania w napędzie. Napinacz składa się z korpusu oraz płaskiego wałeczka. Wyrabiane są przez szwajcarską firmę RESATEC AG. Wszystkie napinacze są całkowicie bezobsługowe.

Aby ułatwić montaż i odpowiednie napięcie pasa zaleca się użycie podstaw silnikowych. Są one przymocowane do ramy maszyny a na nie montuje się silnik na którego wał jest zamontowane koło.

Prawidłowy montaż pasa do transportu elementów. LASER AT-1 jest urządzeniem, które wykorzystuje promień lasera do ułatwienia montażu kół w wyznaczonej tolerancji do poziomu. Prawidłowe napięcie pasa może być sprawdzone za pomocą mechanicznych przyrządów pomiarowych. Dokładniejszym i wygodniejszym sposobem sprawdzenia napięcia pasa jest użycie miernika akustycznego SONIC.

Oddělovací linka
BIBLIOTEKI CAD
Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma