Osprzęt dodatkowy napędów łańcuchowych

Osprzęt dodatkowy napędów łańcuchowych

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 831
fax: +48 32 4597 834
czesci.maszyn@haberkorn.pl
Części maszyn » Napędy łańcuchowe » Osprzęt dodatkowy napędów łańcuchowych
Oddělovací linka
OSPRZĘT DODATKOWY NAPĘDÓW ŁAŃCUCHOWYCH

Właściwa instalacja i utrzymanie są nie tylko istotne dla prawidłowego działania napędu, ale także wpływają na jego niezawodność i trwałość.

Tuleje stożkowe TaperLock są to stożkowe tuleje używane do mocowania kół zębatych na wale. Do mocowania używane jest pióro jednak jest także możliwość mocowania bez pióra. Tuleje te są wykonane z żeliwa.

Tuleja BK  są to tuleje które zostały opracowane do połączęnia koła z cylindryczną dziurą w wale. Jest to połączenie zaciskowe bez użycia pióra. Tuleje BK są produkowane jako samocentrujące i niesamocętrujące. Można je wykorzystać do wałów Ø 6 – 400mm. Wymagania dziury w centrum koła wahają się Ø 25 – 495mm.

Koła łańcuchowe mogą być również mocowane na wale za pomocą piast do przykręcania i wspawywania.

Napinacze są jednym z rozwiązań jak zapewnic odpowiedni naciąg pasa. Korzystanie z napinaczy znacznie redukuje drgania w napędzie. Napinacz składa się z korpusu oraz koła łańcuchowego. Wyrabiane są przez szwajcarską firmę RESATEC AG.

Prowadnice łańcucha z tworzywa sztucznego są wykonane dla standardowych profili łańcuchów rolkowych. Służą do mocowania lub zapewniania prawidłowego przebiegu łańcucha w napędzie. Standardowo są produkowane w długości 2m ale, na życzenie, istnieje możliwość wykonania innych rozmiarów. Są produkowane z tworzyw sztucznych na bazie PE-UHMW o doskonałych właściwościach ślizgowych. Zwiększają żywotność łańcucha.

Montaż ułatwia użycie przyrządów montażowych.

Oddělovací linka
BIBLIOTEKI CAD
Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma