Osprzęt dodatkowy napędów

Osprzęt dodatkowy napędów (tuleje mocujące, prowadnice łańcuchów, napinacze, narzędzia pomocnicze, piasty do przykręcania i spawania)

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 831
fax: +48 32 4597 834
czesci.maszyn@haberkorn.pl
Części maszyn » Osprzęt dodatkowy napędów
Oddělovací linka
OSPRZĘT DODATKOWY NAPĘDÓW

Do instalacji napędów są wykorzystywane dodatkowe narzędzia i akcesoria, które ułatwiają montaż oraz zwiększają funkcjonalność i żywotność samego napędu.

Koła (zębatki, koła zębate, pasowe) są zamontowane na wale za pomocą połączenia na wpust lub pióro albo zaciskowo. Korzystanie z tulei znacznie ułatwia montaż koła na wale. Tuleje te są wyrabiane w różnych odmianach, a ich odpowiedni dobór zależy od typu i przeznaczenia napędu.

Kolejną pozycją są piasty do przykręcania i spawania, wyrabiane ze stali.

Napinacze szwajcarskiego producenta RESATEC AG są popularnym rozwiązaniem ze względu na swoją prostotę, bezpieczeństwo i bezobsługowość. Właściwe napięcie paska na koło napędzające lub też napędowe jest konieczne do prawidłowego działania napędu. Ma także wpływ na żywotność napędu. Ich stosowanie zmniejsza wibracje i halas napędu.
Napinacze łańcucha składają się z korpusu i łożyska koła zębatego.
• Napinacze pasa składają się z korpusu i wałka płaskiego.

Prowadnice łańcucha z tworzywa sztucznego są wykonane dla standardowych profili łańcuchów rolkowych. Służą do mocowania lub zapewniania prawidłowego przebiegu łańcucha w napędzie. Standardowo są produkowane w długości 2m ale, na życzenie, istnieje możliwość wykonania innych rozmiarów. Są produkowane z tworzyw sztucznych na bazie PE-UHMW o doskonałych właściwościach ślizgowych. Zwiększają żywotność łańcucha.

Montaż samych łańcuchów ułatwia użycie przyrządów montażowych.
 

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma