Nowy dodatek do katalogu Elementy napędu

Nowości w asortymencie 2017 to nowy dodatek (uzupełnienie) do katalogu Elementy napędu. Zachęcamy do zapoznania się z nową zawartością.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Praca

Praca

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 999
fax: +48 32 4597 998
info@haberkorn.pl
Oddělovací linka
HABERKORN SP. Z O.O

Haberkorn jest częścią międzynarodowego holdingu o ponad stuletniej tradycji, który obecny jest w jedenastu krajach europy. Warto podkreślić, że austriacka firma matka uzyskała 11 miejsce w konkursie „GREAT PLACE TO WORK”
W Polsce działamy od 2005 roku i w tym czasie udało nam się nawiązać współpracę w wieloma klientami z różnych branż przemysłu.

SPECJALISTA DS. HANDLU – DZIAŁ CZĘŚCI MASZYN

 Specjalista ds. handlu – dział CZĘŚCI MASZYN

(praca na terenie woj. dolnośląskiego)

Opis stanowiska:

  • komunikacja z klientami/ dostawcami
  • opracowywanie ofert, zapytań oraz zamówień z zakresu mechaniki maszyn
  • budowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagamy:

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomość zagadnień mechaniki
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość stałego rozwoju
  • szkolenia
  • pracę w stabilnie finansowo firmie

 CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: ewelina.thaut@haberkorn.pl

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

MONTAŻYSTA - ŚLUSARZ

Montażysta - ślusarz - dział Budowa Maszyn

 (praca w siedzibie firmy - Skrzyszów woj. śląskie)

Opis stanowiska :

  • montaż mechaniczny, prace ślusarskie
  • przygotowywanie detali do montażu
  • współpraca z biurem konstrukcyjnym
  • obsługa podstawowych maszyn i narzędzi ślusarskich
  • praca na produkcji

Wymagamy:

  • wykształcenie techniczne zawodowe/średnie (preferowane mechaniczne lub ślusarskie)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny mechaniki
  • dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej finansowo, międzynarodowej firmie
  • forma zatrudnienia - umowa o pracę
  • ciągły rozwój - szkolenia techniczne
  • pracę w młodym dynamicznym zespole

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: przemyslaw.lukanko@haberkorn.pl

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma