Profil firmy

Profil firmy

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 999
fax: +48 32 4597 998
info@haberkorn.pl
Oddělovací linka
PROFIL FIRMY

Haberkorn Sp. z o. o., jako przedstawiciel międzynarodowego holdingu Haberkorn Group, jest obecny na polskim rynku od 2005 roku. W tym czasie udało się nawiązać współpracę z wieloma klientami z różnych branż przemysłu na terenie całej Polski w zakresie dostaw części maszyn oraz konstrukcji z profili aluminiowych.
Zaczynaliśmy jako mała firma, działająca w niewielkim pomieszczeniu w Wodzisławiu Śląskim, która wspierana była ponad stuletnim doświadczeniem austriackiego holdingu. Klienci szybko docenili nasze możliwości i potencjał, co umożliwiło nam szybki rozwój, a naszym klientom zagwarantowało lepszą obsługę i łatwiejszy dostęp do magazynu.

Jednocześnie firma nieustannie rozbudowuje sieć handlową. Nasi doradcy techniczni są gotowi do pomocy, zarówno z centrali, jak i podczas bezpośredniej wizyty w siedzibie klienta.

Filozofia naszej firmy

Naszą filozofią jest skupianie się na potrzebach naszych klientów. Zespół inżynierów i techników jest nastawiony na budowanie wieloletniej współpracy, opartej na zaufaniu i partnerstwie. W ramach takiej współpracy oferujemy zarówno katalogowe produkty, jak i nietypowe rozwiązania, indywidualnie dobrane do potrzeb konkretnej aplikacji. Od projektu, poprzez logistykę, aż do montażu na maszynie, klienci zawsze mogą liczyć na naszą pomoc.

Jednym z powodów, dla którego warto rozpocząć współpracę z naszą firmą jest staranny dobór naszych dostawców, od których wymagamy towarów najwyższej jakości, jak i szybkich dostaw.

Szybka dostawa

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii w kontaktach z dostawcami istnieje możliwość sprawdzenia stanów magazynowych on-line co stanowi dodatkowy atut dla naszych klientów.Terminy dostaw wahają się od 24 godzin, dla produktów dostępnych w magazynie, do 10 dni dla pozycji standardowych z katalogu. Termin realizacji zamówień specjalnych jest ustalany indywidualnie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta firma zainwestowała także w nowoczesny system logistyczny który pozwala na jeszcze szybszą obsługę indywidualnych zamówień.

Dział części maszyn

Części maszyn jest obecnie największym działem handlowym w naszej firmie. Zajmujemy się szeroko pojętą mechaniką maszyn. Oferujemy naszym klientom elementy napędowe oraz normalia, poszerzając jednocześnie i rozwijając swoją ofertę o nowy asortyment. Odbiorcami tego asortymentu są przede wszystkim producenci maszyn, służby utrzymania ruchu w zakładach oraz firmy handlowe. Nasi klienci doceniają kompleksowy serwis świadczony przez naszą firmę, zaczynając od fazy projektu, na dostawie zaprojektowanych napędów kończąc. Czyni to z Haberkorn idealnego partnera przy rozwiązywaniu problemów z napędami (od łańcuchowych, przez pasy, aż po dobór sprzęgieł i przegubów). Dodatkowo w naszej ofercie odbiorcy znajdą szerokie spektrum normalii oraz systemów mocowań dedykowany producentom maszyn.
Naszymi dostawcami są, znane na światowym rynku, firmy jak: IWIS – producent wysokojakościowych łańcuchów, GATES – producent neoprenowych pasów zębatych i klinowych, BEA – producent kół łańcuchowych i zębatych, HALDER – producent normalii i systemów mocowań.

Dział budowy maszyn

Asortyment, który towarzyszy firmie od samego początku, to modułowy system profili aluminiowych. Jego główną  zaletą jest praktyczne wykorzystanie standardowych elementów systemu, co daje praktycznie nieograniczone  możliwości rozwiązań technicznych. Profile te posiadają rowki tzw. konstrukcyjne wykonane wzdłuż profilu, pozwalające na proste i szybkie ich łączenie. Zaletą tego systemu jest duża elastyczność w projektowaniu powiązana z wytrzymałością i funkcjonalnością, przy zachowaniu niskiej masy konstrukcji.
Za pomocą systemu profili aluminiowych, możemy  zaproponować naszym klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie budowy ram i obudów maszyn, ogrodzeń ochronnych, stołów montażowych, przenośników oraz prowadnic liniowych.
Posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji różnych typów przenośników, jesteśmy w stanie Państwu zaproponować pojedyncze urządzenia lub wykonanie kompletnych linii transportowych.
W 2006r. nasza oferta została rozszerzona o stalowe ogrodzenia ochronne szwedzkiej firmy Axelent AB. Produkty te stosowane są jako ogrodzenia magazynów oraz  obudowy ochronne maszyn, zabezpieczające urządzenia produkcyjne ale również całe ciągi technologiczne wyposażone w systemy przenośnikowe, roboty paletyzujące, paletyzatory, również wymagające dedykowanych rozwiązań aplikacje spawalnicze.
Od 2008 roku jesteśmy również dystrybutorem hydraulicznych systemów podnoszenia wyprodukowanych przez szwajcarską firmę Ergoswiss AG, która wybrała Haberkorn na generalnego przedstawiciela ich produktów w Polsce.

Technika szalunkowa i BHP

W ramach stałego rozwoju firmy Haberkorn, z początkiem 2010 roku utworzono kolejny dział- Technika szalunkowa i BHP. Przedmiotem jego działalności są dwie odrębne grupy asortymentowe.
Pierwszą z nich stanowią artykuły z zakresu technik szalunkowych wykorzystywane między innymi w budownictwie i zakładach prefabrykacji. W wyniku intensywnych działań, z początkiem maja 2010 roku, firma Haberkorn Sp. z o.o. otrzymała wyłączne prawa sprzedaży rur szalunkowych MONOTUB DD na terenie Polski.
Kolejny asortyment omawianego działu to artykuły z zakresu środków ochrony osobistej.  Jesteśmy świadomi tego, jak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy, dlatego w naszej ofercie skupiamy się na wysokiej jakości produktach czołowych światowych producentów, które spełniają europejskie normy i przepisy dotyczące bezpieczeństwa.
W odpowiedzi na rosnące wymagania dotyczące jakości obsługi i szybkości dostaw, uruchomione zostały dwa magazyny, jeden w Warszawie, drugi przy siedzibie firmy w Skrzyszowie na Śląsku.

…Inne powody do współpracy

Wielkie możliwości naszego magazynu, szeroki asortyment, dobrze rozwinięta sieć handlowa, doświadczenie naszych specjalistów i doradców technicznych sprawiają, że na każdym etapie projektu, świadczymy pomoc techniczną oraz serwis najwyższej jakości. To wszystko przedstawia naszą firmę jako solidnego  partnera wszędzie tam, gdzie liczy się jakość, rzetelność oraz nowoczesność.

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma