Przeguby i wały

Przeguby wałów i półosi napędowych, wielokliny i piasty.

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 831
fax: +48 32 4597 834
czesci.maszyn@haberkorn.pl
Części maszyn » Przeguby i wały
Oddělovací linka
PRZEGUBY I WAŁY

W dziedzinie wałów oferujemy naszym klientom kilka różnych rozwiązań w zależności od wymagań zamówienia.

Przeguby służą do przenoszenia momentu obrotowego między wałami, których osie leżą w jednej linii. Przeguby wysuwane mają takie same zastosowanie, jednak podłączone wały mogą zmieniać swoje stanowiska podczas pracy bez przerywania transmisji ruchu obrotowego z wału napędowego do wału napędzanego. W tym zakresie nasza firma koncentruje się na wysokiej jakości komponentach niemieckiej firmy Hans Bühler (Buco), która ma możliwość wytwarzać niestandardowe komponenty na życzenie klienta.

Do klasycznego połączenia wałów w jednej osi używane są sprzęgła. Głównie w przypadku gdy wały z różnych przyczyn nie są w jednej osi. Jednocześnie mogą tłumić drgania i wstrząsy. Sprzęgła można podzielić na dwa rodzaje: elastyczne i sztywne (bezluzowe). Chętnie pomożemy dobrać odpowiednie sprzęgło.

Wielokliny i piasty są używane przede wszystkim w napędach liniowych. Są produkowane według normy DIN ISO 14 ze stali C45. Wielokliny produkowane są w trzech rodzajach: tuleja wieloklinowa, tuleja wieloklinowa z kołnierzem, pierścień zaciskowy dla piasty wieloklinowej. Pełna oferta jest dostępna od ręki.
 

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma