SafeStore

SafeStore

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 866
fax: +48 32 4597 869
budowa.maszyn@haberkorn.pl
Oddělovací linka
SAFESTORE

Jeżeli chcemy mieć bezpieczny, atrakcyjny i dobrze zorganizowany magazyn Axelent SafeStore stanowi optymalne rozwiązanie. Umocowanie SafeStore na tylnej stronie regału na palety zapobiega spadaniu towarów, co mogłoby doprowadzić do zranienia osób lub uszkodzenia materiałów. Obecnie SafeStore stosowany jest do wszystkich rodzajów magazynów – począwszy od małych, prowadzonych ręcznie magazynach, a na w pełni zautomatyzowanych magazynach z układnicami skończywszy. Bezpieczeństwo pracy operatorów w magazynie jest ściśle związane z jakością zastosowanych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo składowania i przechowywania produktów, zdecydowanie niezawodnym rozwiązaniem dla regałów wysokiego składowania są panele ochronne instalowane na „plecach” regałów.

System SafeStore bazuje na sześciu elementach standardowych, które można zasadniczo dopasować do wszystkich nowoczesnych systemów regałowych. Elementy mocowane są za pomocą uchwytów do wsporników regałów a następnie łączone śrubami na odpowiednią szerokość i wysokość. Różne wielkości oczek umożliwiają optymalne połączenie bezpieczeństwa i ekonomiczności. Zabezpieczenie przed spadającymi przedmiotami można dopasować optymalnie przycinając je na miarę. Towar dostarczany jest w opakowaniu z folii zgrzewanej, na specjalnych paletach.

 

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma