System stolikowy

System stolikowy

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 999
fax: +48 32 4597 998
info@haberkorn.pl
Systemy podnoszenia » System stolikowy
Oddělovací linka
SYSTEM STOLIKOWY

System stołowy TA świetnie nadaje się do stanowisk montażowych, jako stół biurowy, ława warsztatowa lub stół dla majsterkowicza. Dzięki budowie modułowej system TA może być bardzo wielostronnie i elastycznie stosowany. Kilka elementów umożliwia różne możliwości zastosowania.

TA-2:
System dwunożny dla stojących i siedzących stanowisk roboczych w biurze oraz jako stanowisko montażowe. Składa się z dwóch nóg stołowych, dwóch dźwigarów płyt, dwóch stóp oraz jednej poprzecznicy w celu stabilizacji systemu.
TA-3:
System trójnożny służący do kombinacji narożnych w biurach oraz w obszarach montażowych. System dwunożny został tutaj rozszerzony za pomocą dodatkowej poprzecznicy oraz trzeciej nogi.
TA-4:
System czteronożny zapewniający maksymalną stabilność, jaka wymagana jest dla ław warsztatowych, stolarskich oraz stanowisk montażowych. Poprzecznice można ustawiać w trzech pozycjach w kierunku podłużnym.
Specjalny:
W przypadku stołów służących do konfekcjonowania kabli lub przy montażu długich grup konstrukcyjnych możliwe jest sterowanie synchroniczne systemem dwunożnym w serii. Pozwala to również na przestawianie wysokości w przypadku stołów bardzo długich.


Dzięki pompie PB możliwe jest przyłączenie do dziesięciu nóg stołowych oraz ich synchroniczne przestawianie. Tym samym możliwe jest wykonanie dużych stołów służących do krojenia tekstyliów oraz stołów wielonożnych służących do montażu dużych grup konstrukcyjnych oraz przestawianie powierzchni o prawie dowolnej wielkości.

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma