Systemy podnoszenia

Systemy podnoszenia służą do regulacji wysokości stołów warsztatowych, stanowisk montażowych, przenośników itp.

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 866
fax: +48 32 4597 869
budowa.maszyn@haberkorn.pl
Stanowiska montażowe » Systemy podnoszenia
Oddělovací linka
SYSTEMY PODNOSZENIA

Jesteśmy przedstawicielem szwajcarskiej firmy ERGOSWISS AG. Firma Ergoswiss opracowuje i produkuje systemy podnoszenia najwyższej jakości. System podnoszenia oparty na siłownikach hydraulicznych posiada wiele możliwości efektywnych zastosowań, stosowane są na całym świecie przy produkcji mebli, sprzętu biurowego, w montażach, przy urządzaniu laboratoriów oraz w budowie maszyn. Celem jest rozwój produktów, których zadaniem jest dopasowanie otoczenia człowieka do jego indywidualnych potrzeb, i które jednocześnie przyczyniają się do poprawy jego zdrowia. W zastosowaniach przemysłowych nasze produkty stanowią korzystniejszą cenową alternatywę w porównaniu z ogólnie dostępnymi napędami i przyczyniają się do zwiększenia ich wydajności i ułatwienia pracy maszyn.

Oferujemy Wam najlepsze usługi doradcze świadczone przez nasz przeszkolony personel oraz natychmiastową reakcję na zapytania ofertowe i najszybsze dostawy. Nasza sieć dystrybucyjna zapewni Wam na całym świecie wykwalifikowaną opiekę i perfekcyjną obsługę, także po dokonaniu zakupu (tzw. obsługa "aftersale") oraz wsparcie przy wszelkich problemach związanych z wysyłką.

Chętnie wspieramy naszych klientów w realizacji ich indywidualnych zapotrzebowań. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych.

Oddělovací linka
BUDOWA SYSTEMU

Schemat systemuNapęd (I) tłoczy ciecz z pompy (II) do cylindrów (z możliwością przyłączenia aż do dziesięciu cylindrów) (III), co powoduje ich wysunięcie. Zasada prosto działającej hydrauliki zakłada siłę odwodzącą wielkości przynajmniej 50 N (5 kg) w celu przetłoczenia cieczy z powrotem do pompy.

System Ergoswiss montowany jest za pomocą elastycznych przewodów, funktcjonuje niezależnie od obciążenia i całkowicie synchronicznie. Dzięki niewielkim wymiarom, wysokiej nośności oraz cichobieżnemu napędowi, system nasz posiada decydujące zalety w porównaniu z ogólnie dostępnymi systemami podnośnikowymi.

Oddělovací linka
SZCZEGÓŁY SYSTEMU

Schemat systemuJednostka linearna LA
Ciecz (I) przetłoczona z elementu ciśnieniowego przepływa do cylindra (II) i naciska na drągi tłokowe (III). Dzięki jednoczesnemu wytłoczeniu cieczy ze wszystkich elementów ciśnieniowych pompy, cylindry wysuwane są synchronicznie, co powoduje wysunięcie na stałe przyśrubowanej do tłoczyska rury nasadowej (IV) z obudowy (V). Wysuwany cylinder przesuwa się po wprasowanych w profil aluminiowy łożyskach z tworzywa sztucznego (VI). Cała konstrukcja zakotwiczona jest na stałe w obudowe, dzięki czemu zapewnia wysoką stabilność boczną.

Pompa PB
Ruch napędu (I) przesuwa drągi tłokowe (II) z suwaka (III) do elementów ciśnieniowych (IV), co powoduje przetłoczenie cieczy (V) z elementów ciśnieniowych do podłączonych cylindrów. Każdy przyłączony cylinder dysponuje w pompie swoim własnym elementem ciśnieniowym.

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma