Szalunki MONOTUB DD

Rury szalunkowe MONOTUB DD

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 901
fax: +48 32 4597 904
szalunki@haberkorn.pl
Oddělovací linka
SZALUNKI MONOTUB DD

W ramach stałego poszerzania naszej oferty, z początkiem 2010 roku uruchomiony został kolejny dział firmy – Technika Szalunkowa. W wyniku intensywnych działań, z początkiem maja 2010 roku, firma Haberkorn Sp. z o.o. otrzymała wyłączne prawa sprzedaży rur szalunkowych MONOTUB DD na terenie Polski .
Oferowane przez nas rury szalunkowe MONOTUB DD  odznaczają się wysoką jakością i łatwością użytkowania. Przede wszystkim są one wodoodporne – co umożliwia ich składowanie na otwartej przestrzeni oraz montaż w każdych warunkach atmosferycznych. Rury MONOTUB DD dostępne są w średnicach od O 152mm do O 1200mm, a dzięki możliwości ich przycinania i łączenia, na plac budowy dostarczane są szalunki w dokładnie określonych wymiarach. Oferowane rury są lekkie i łatwe w transportowaniu i montażu, co pozwala uniknąć stosowania dźwigów. Dzięki lince rozrywającej zdjęcie szalunku z kolumny trwa zaledwie kilka sekund i pozwala uniknąć uszkodzenia betonu. Rury szalunkowe MONOTUB DD są przyjazne dla środowiska - nie wymagają stosowania płynów antyadhezyjnych. Nie występuje również konieczność oczyszczania i powrotnego transportu szalunków. Po wykorzystaniu szalunki można usunąć poprzez utylizację termiczną.

By wyjść naprzeciw oczekiwaniom dynamicznej branży budowlanej i zapewnić krótkie terminy realizacji i dostaw naszych produktów uruchomione zostały trzy magazyny- w Warszawie, Wrocławiu i na Śląsku.

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma