Aluminiowe ogrodzenia ochronne

Ochronne ogrodzenia aluminiowe są zaprojektowane dokładnie według wymagań klienta - ogrodzenia aluminiowe to idealne rozwiązanie zarówno do długich, prostych ogrodzeń, jak i do przegubów.Dostawa

Ogrodzenia mogą być składane i instalowane bezpośrednio w Twojej firmie. Jeśli chcesz samodzielnie zainstalować ogrodzenie, dostarczymy przygotowany materiał gotowy do montażu zgodnie z projektem lub półprodukty (profile, wypełnienia) i zrealizujesz swoje ogrodzenie zgodnie z własnymi pomysłami.

Ogrodzenie ESD

Ogrodzenia mogą być również oferowane w wersjach ESD, tj. Antystatycznych - z siatką lub utwardzonym tworzywem ESD.

Ogrodzenia mobilne

W przypadku zainteresowania wykonamy panele na kółkach, aby po przetransportowaniu ich do miejsca docelowego można je łatwo złożyć w pożądany kształt. Montaż, demontaż i transport ogrodzenia jest bardzo szybki i prosty.

Akcesoria do drzwi

Drzwi mogą się obracać, składać, przesuwać. Drzwi przesuwne można na życzenie wyposażyć w napęd silnikowy. Wszystkim typom drzwi może towarzyszyć blokada lub zamek kulkowy. Dodatkowe akcesoria obejmują na przykład czujniki lub zamki bezpieczeństwa.

Wypełnienia

Do ogrodzeń aluminiowych oferujemy szeroką gamę wypełnień - od przezroczystych (poliwęglanowych, pleksi, PET-G), wypełnień kolorystycznych i dymnych, poprzez półprzezroczyste (puste poliwęglany, pleksi lakierowe) do wypełnień nieprzezroczystych. Nieprzeźroczyste wypełnienia mogą być na przykład z tworzyw sztucznych (hartowane tworzywo sztuczne, PP, PCV itp.), z aluminium lub kompozytowe. Inną opcją wypełniania jest siatka stalowa.
Wypełnienie zamienia aluminiową ramę w przemysłową ścianę działową.