Części maszyn

Dysponujemy szerokim asortymentem standardowych części maszyn uzupełnionym o elementy nietypowe wykonywane na zlecenie klienta zgodnie z dostarczoną dokumentacją. Stale utrzymujemy wysokie stany magazynowe, które pozwalają na szybką i elastyczną realizację dostaw.Nasi doradcy techniczni pomagają przy doborze odpowiednich części, służą poradą  zarówno przy nowoprojektowanych jak i używanych aplikacjach. Zachęcamy do korzystania z naszych katalogów zarówno w wersjach drukowanych jak i elektronicznych.Łańcuchy niestandardowe

Na zamówienie świadczymy usługi rozkuwania lub zakuwania łańcuchów na niestandardową długość. Wysokie stany magazynowe łańcuchów i ogniw gwarantują szybką realizację zleceń. Dostarczamy również łańcuchy transportowe z niestandardowym rozstawem zabieraków, dostosowane do indywidualnych parametrów pracy aplikacji naszych klientów.

Dobór pasa zębatego lub klinowego do aplikacji

Zapewniamy doradztwo w zakresie projektowania oraz kontroli napędów pasowych, które będą najbardziej optymalne dla Państwa aplikacji. Jesteśmy w stanie nie tylko dostarczyć komponenty ale również doradzić jak  prawidłowo zainstalować koła oraz napiąć pas. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zaprojektowaniem napędu pasowego zapewnimy bezpłatne oprogramowanie obliczeniowe Design Flex® Pro ™ GATES.

Baza danych CAD

Zapraszamy do korzystania z bazy danych modeli CAD w podstawowych formatach 2D i 3D. Baza danych zawiera rysunki i dane techniczne części maszyn, które są w naszej ofercie. Obszerna biblioteka CAD to idealne narzędzie do planowania.