Przeguby i wały przegubowe

W dobie rosnącego zapotrzebowania na elementy najwyższej jakości chcielibyśmy zaprezentować naszą ofertę na precyzyjne przeguby i wały przegubowe wykonane wg normy DIN-808.

Dzięki bliskiej współpracy z producentem oraz wysokim stanom magazynowym, spełniamy oczekiwania klientów w zakresie terminowości dostaw oraz możemy zaproponować szeroki zakres wykonań niestandardowych (wg przesłanej dokumentacji).

Jesteśmy uznanym dostawcą na uniwersalne przeguby wykonane wg normy DIN-808. Oferowane elementy mogą być wykonane z wysokojakościowej stali C45, stali nierdzewnej (1.4305) lub stali automatowej (na zapytanie).

Oferujemy  przeguby i wały kardana w wykonaniu standardowym (z panewką) oraz z wysokojakościowymi łożyskami igłowymi (bezobsługowe, do dużych prędkości obrotowych).
Do każdego przegubu możemy zaoferować idealnie dopasowane osłony wykonane ze specjalnie impregnowanej skóry, które trwałością przewyższają swoje gumowe odpowiedniki nawet dziesięciokrotnie! Warto zaznaczyć, że osłony skórzane są odporne na nagłe zmiany temperatury, chemikalia, a zakres temperatur ich pracy jest niezwykle szeroki i zawiera się w przedziale od -100st. C do +80 st. C. Są to parametry nieosiągalne dla osłon gumowych!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem, dostępnym na naszej stronie internetowej oraz do składania zapytań na elementy niestandardowe.

Aby poznać więcej szczegółów naszej oferty, zapraszamy do naszego katalogu.


Zaktualizowany: 14. 2. 2018