Przenośniki taśmowe i mini 24V

Produkowane przez nas przenośniki taśmowe wykorzystywane są głównie w takich gałęziach przemysłu jak elektromaszynowy, elektroniczny, spożywczy, przemysł tworzyw sztucznych i wyrobów
z tworzyw sztucznych, przemysł chemii gospodarczej oraz przemysł meblarski.

Nasze przenośniki wykonywane są na bazie nowoczesnego systemu budowy maszyn, którego charakterystyczną cechą jest ich lekka i solidna konstrukcja wykonana z anodowanych profili aluminiowych.

Produkujemy przenośniki pojedyncze pracujące jako osobne urządzenie, przenośniki dostosowane do już istniejących maszyn jak również wykonujemy całe linie transportowe.

Ofertę przenośników taśmowych poszerzyliśmy o nasz najnowszy produkt jakim jest przenośnik MINI 24V.
Wprowadzenie na rynek tego rodzaju przenośnika jest związane z wyjściem naprzeciw potrzeb naszych klientów dla których ważne są  zwarta, niewielka konstrukcja.

Główną cechą przenośnika 24 jest zastosowanie napędu DC 24 V (silnik prądu stałego z przekładnią planetarną), który umieszczony jest wewnątrz konstrukcji przenośnika.
Żywotność napędu jest min 20.000 godzin. Obciążenia w zależności od prędkości taśmy może wynosić do 15 kg.

Dla tego typu przenośnika opracowano nowe specjalnie regulowane zasilanie 7 V do 26 V z wbudowaną funkcją dla czujnika optycznego i  łączem do automatycznego uruchamiania i zatrzymywania przenośnika.

Współpraca z najlepszymi na świecie producentami m.in. taśm transportowych oraz napędów przyczynia się do oferowania Państwu transporterów o najwyższej jakości i trwałości wykonania.

Katalog przenośników taśmowych w formie elektronicznej jest dostępny na naszej stronie internetowej.


Zaktualizowany: 12. 7. 2018