Halder - nowy katalog normalii N6

Przedstawiamy nowy katalog firmy Erwin Halder KG Normalia N6 w polskiej wersji językowej poszerzony o nowe i innowacyjne produkty.

Dzięki nowym rozwiązaniom i rozszerzeniu istniejących skupiliśmy się na wymaganiach klientów.
Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w katalogu N6 lub sprawdzenia szczegółowej oferty w nowym katalogu normalii N6.

Niektóre nowości

 

Gwintowane sworznie nośne kulkowe

Wytrzymały element nośny do szybkiego i łatwego montażu z ruchomą klamrą i zabezpieczeniem przed przypadkowym odblokowaniem.
Podczas przenoszenia element gwintowany sworznia umieszczony jest w otworze gwintowanym. W odróżnieniu do śrub oczkowych, montaż sworzni gwintowanych nie wymaga czasu na wkręcanie i wykręcanie.

     
 

Sworznie zaciskowe

Sworznie wykonane ze stali nierdzewnej. Elastyczne zastosowanie ze względu na to że kulki zaciskane są między trzpieniem a otworem. Produkt do szybkiego mocowania, blokowania, pozycjonowania, wymiany i zabezpieczania w otworach ślepych (H11) bez dodatkowych tulei mocujących.
Szybkie i łatwe rozłączanie do często powtarzanych połączeń.

     
 

Moduły kontrolne

Do kontroli położenia elementu w gnieździe.
Moduł kontrolny jest zawsze wbudowany w gniazdo jako niezależny system. Za pomocą prostego połączenia wtykowego przekazuje informację w postaci sygnału elektrycznego, czy część znajduje się w określonym położeniu.
Moduł kontrolny może być używany w połączeniu z różnymi elementami osadczymi. Na przykład odpowiednie są szpilki EH 22690 ze standardowych części Halder.
Dane są przesyłane za pomocą połączenia kablowego. Opcjonalnie sygnał odpytywania może być przesłany drogą radiową.

     
 

Naprężacze nasadzane, ruchome

Uniwersalne uchwyty mechaniczne pozwalające na szybką i łatwą wymianę oraz mocowanie elementów obrabianych.
Ruchome naprężacze nasadzane stosowane są np. kiedy, ze względu na kształt obrabianego elementu, niemożliwy jest obrót naprężacza.

     
 

Sworznie z plastikową powierzchnią styku

Sworznie z powierzchnią styku z tworzywa sztucznego mogą być użyte jako podparcie ochronne, ograniczniki, podkładki oporowe. Chronią wysokiej jakości powierzchnie przed uszkodzeniem.

     


Zaktualizowany: 27. 2. 2020