Łożyska toczne i zespoły łożyskowe

NTN Corporation, zawsze właściwe rozwiązania

NTN Corporation jest światowym liderem w projektowaniu, rozwoju i produkcji łożysk tocznych. Firma zatrudniająca prawie 25 000 pracowników i osiągająca obroty przekraczające 6 miliardów euro wytwarza swoje produkty w 15 lokalizacjach na całym świecie.

Jest trzecim co do wielkości producentem łożysk na świecie.

Dzięki swoim dwóm silnym markom (japońska NTN i francuska SNR) NTN Corporation jest bardzo silnym graczem we wszystkich branżach, w tym w branży motoryzacyjnej, a także znajduje swoje zastosowanie w sektorze lotniczym. Dostarcza klientom wiedzę, niezawodność i innowacyjne rozwiązania.

Oprócz szerokiego portfolio produktów, duży nacisk kładzie się na innowacje i przewidywanie przyszłego rozwoju, aby produkt był bardziej kompaktowy, niezawodny i wydajny. Rozwiązania technologiczne produkcji stoją na wysokim poziomie, a jednocześnie kładą duży nacisk na ekologię, ekonomię i jakość finalnego produktu. NTN Corporation to firma o wymiarze ludzkim i poczuciu odpowiedzialności.

Partnerstwo to odzwierciedla się także w podejściu firmy do środowiska, jakości produktów oraz przejrzystości relacji z klientami, dostawcami i pracownikami. Wszystko to doskonale koresponduje z filozofią firmy Haberkorn.

 


Zaktualizowany: 27. 11. 2023