Sprytny system korytek kablowych X-Tray

Potrzebujesz sposobu na uporządkowanie i odpowiednie rozmieszczenie kabli w miejscu pracy, tak, aby spełniały konkretne normy i wymagania? System korytek kablowych X-Tray firmy Axelent znacznie Ci to ułatwi!

Korytka kablowe X-Tray prezentują najwyższą jakość, szybkie dostawy oraz opłacalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania i bezproblemową instalację. Do montażu i instalacji wystarczą: śruba M8, obcinak do śrub i klucz 13mm.

Korytka mogą być montowane zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Dzięki właściwościom antykorozyjnym oraz wytrzymałościowym idealnie nadają się do instalacji kabli i systemów nośnych na zewnątrz.

Korytka nadają się do stosowania w obszarach wrażliwych na zakłócenia elektromagnetyczne i posiadają certyfikat marki E90. Dzięki powierzchniom ocynkowanym ogniowo i wykonanym ze stali nierdzewnej 304L i 316L, są one również idealne do środowisk trudnych i agresywnych kwasowo.

 

Korytka mogą być używane w pomieszczeniach czystych do prowadzenia kabli lub instalowania rur, ponieważ nie mają otworów ani nie gromadzą kurzu. Dzięki przewiewnej konstrukcji powietrze chłodzące może swobodnie przepływać, co czyni je idealnymi do zastosowań w branży telekomunikacyjnej i centrów danych.

Ich konstrukcja sprawia, że są idealnym rozwiązaniem w zapylonym otoczeniu. Dzięki możliwości pionowego montażu korytek minimalizujesz powstawanie miejsc na gromadzenie się kurzu i zapobieganie przedostawania się szkodników.

 

 

Korytka kablowe - film

Axelent X-Tray - Sprytny i prosty system zarządzania kablami


Zaktualizowany: 30. 1. 2024