Hydrauliczne systemy podnoszenia

Jednostka napędowa tłoczy olej hydrauliczny z pompy do 10 cylindrów, aby wysunąć tłoczysko. W oparciu o prostą zasadę hydrauliki wymagana jest minimalna siła zwrotna wynosząca 100 N (10 kg) na cylinder, aby zapewnić swobodny powrót tłoków. W Systemie Ergoswiss wszystkie przewody są bardzo elastyczne. Działa niezależnie od obciążenia i jest całkowicie zsynchronizowany. Nasz system ma niewątpliwe zalety w stosunku do konwencjonalnych systemów podnośnikowych ze względu na jego kompaktową budowę, wysoką nośność i cichą pracę.


Prosta i szybka pomoc

Ergoswiss oferuje kompletne gotowe do użycia rozwiązanie typu table-top. Przy zakupie jednego z kompletnych systemów wystarczy złożyć zakupione komponenty zgodnie z instrukcjami, przymocować blat i stół jest gotowy do użycia. Systemy są dostępne jako całość, a także pojedyncze części.

Systemy są często stosowane w celu ułatwienia codziennej pracy biurowej. Mają bardzo elegancki wygląd, który pozwala na indywidualne i nowoczesne projektowanie wnętrz. Dzięki powierzchni roboczej o regulowanej wysokości praca może być wykonywana w idealnej pozycji. Zmniejsza to zmęczenie pracownika, co zwiększa jego wydajność,
a ponadto pomaga utrzymać ogólny stan zdrowia.

Używamy nieszkodliwego oleju hydraulicznego

Dzięki bezpiecznemu, nieszkodliwemu dla zdrowia olejowi system może być również stosowany w żywności, opiece zdrowotnej, szpitalnictwie i operacjach związanych ze zdrowiem.

Anderol FGH 22 - Karta charakterystyki