Kariera

Jesteśmy liderem w dostawie części maszyn i komponentów dla przedsiębiorstw przemysłowych, projektujemy przy użyciu najlepszych narzędzi, opierając się na najnowszych technologiach, produkujemy z udziałem zespołu najlepszych fachowców.
Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści nie tylko na poziomie obsługi klienta i konsultacji technicznych, ale przede wszystkim nasi eksperci handlowi należą do czołówki w swojej branży. Kładziemy nacisk na regularne szkolenia, edukację naszych pracowników i dążymy do utrzymywania długoterminowych relacji.
Jeśli zdecydujesz się zostać częścią naszego zespołu, zostaniesz nagrodzony przyjemnym środowiskiem pracy, możliwościami rozwoju osobistego i stabilną pozycją w dobrze prosperującej firmie.

KOMUNIKAT - koronawirus

Drodzy Klienci,
W tej wymagającej sytuacji robimy wszystko, co w naszej mocy, aby niezawodnie realizować Państwa zamówienia. Łańcuch dostaw działa obecnie bardzo dobrze.
Z naszej strony zrobiliśmy bardzo dużo, aby zapewnić ciągłość działalności biznesowej, podejmując wczesne i konsekwentnie wdrażane środki.

Ostatnio zajęte stanowiska

Magazynier Skrzyszów
Przedstawiciel handlowy / Doradca techniczny - dział Budowy maszyn
Specjalista ds. handlu – dział Części maszyn Skrzyszów
Przedstawiciel handlowy / Doradca techniczny - dział Budowy maszyn