Napędy z pasami zębatymi

Jesteśmy dystrybutorem najbardziej renomowanych pasów GATES. Posiadamy bogaty asortyment pasów neoprenowych, również takich o najwyższej wydajności, odpowiednich do zastosowań w warunkach ekstremalnych. Do aplikacji transportowych polecamy pasy poliuretanowe przygotowane według dostarczonej specyfikacji z odpowiednimi warstwami, zabierakami czy frezowanymi zębami. Nasza oferta obejmuje również koła pasowe w postaci półproduktów lub pod tuleje TaperLock oraz napinacze, mierniki i tuleje napięcia pasa, które pomogą prawidłowo zainstalować i wyregulować napęd.

Jeśli mają Państwo problem techniczny lub wątpliwości, którego pasa użyć – zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy pomogą zaimplementować nowe rozwiązanie lub poprawią to, które przysparza problemów.Baza danych CAD

Zapraszamy do korzystania z bazy danych modeli CAD w podstawowych formatach 2D i 3D. Baza danych zawiera rysunki i dane techniczne części maszyn i elementów znormalizowanych, które są w naszej ofercie. Obszerna biblioteka CAD to idealne narzędzie do planowania.

Biblioteki CAD:

Obliczenia

Zapewniamy doradztwo w zakresie projektowania oraz kontroli napędów pasowych, które będą najbardziej optymalne dla Państwa aplikacji. Jesteśmy w stanie nie tylko dostarczyć komponenty ale również doradzić jak  prawidłowo zainstalować koła oraz napiąć pas. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zaprojektowaniem napędu pasowego zapewnimy bezpłatne oprogramowanie obliczeniowe Design Flex® Pro ™ GATES.

Dostępność

Posiadamy jeden z najlepiej wyposażonych magazynów w Europie, dlatego w krótkim czasie możemy Państwu dostarczyć pasy zębate firmy GATES oraz niezbędne koła. W naszej ofercie znajdą Państwo pasy neoprenowe i poliuretanowe, bezkońcowe i z metraża, jedno i obustronnie uzębione. Dysponujemy pasami o różnych profilach T, AT, CTB, HTD, GT3, MGT, MR i podziałkach. Pasy poliuretanowe z metraża zgrzewamy do wymaganej długości w dogodnych dla Państwa terminach. Pozycje magazynowe wysyłane są do 2 dni roboczych, artykuły nie będące stałą pozycją magazynową w terminie ok. 2 tygodnie.

Niestandardowe koła zębate

Szeroka gama produktów standardowych i niestandardowych jest uzupełniana zdolnościami produkcyjnymi niestandardowych części. Dostosowujemy standardowe koła zębate zgodnie z Twoimi wymaganiami, tak byś mógł je od razu zamontować w maszynie lub użyć w aplikacji. Nie możesz zastosować standardowego koła łańcuchowego? Zapewniamy Cię, że wykonamy koła na podstawie rysunku ze wskazanego materiału i w wymaganym wykończeniu powierzchni, oraz w większości znanych profili: T, AT, CTB, HTD, MR i PC.

Darmowe katalogi

Wszystkie katalogi, broszury oraz ulotki w wersji drukowanej wysyłamy bezpłatnie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani materiałami drukowanymi prosimy o kontakt.