Ogrodzenia przestrzeni magazynowej

System ogrodzeń magazynowych został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie dzisiejsze wymagania w tym zakresie. Zapewniają to doskonałe cechy bezpieczeństwa i zgodność z normami EN dla danej kategorii ochrony. Oprócz bezpieczeństwa ważne jest, aby system ogrodzeń działał sprawnie. Celem tego systemu jest spełnienie wymogu ułatwienia pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz ogrodzenia. Ogrodzenie przestrzeni magazynowej opiera się na standaryzowanych elementach, takich jak panele, słupki i schematy kolorów, co pozwala na łatwe uzupełnienie istniejącego ogrodzenia.X-Store

System odpowiedni do ogradzania magazynów. Standardowo w pięciu wysokościach i wielu szerokościach, które można łączyć. Oferujemy dopasowane do indywidualnych potrzeb słupy i panele, oczywiście istnieje również kombinacja dowolnych zestawów drzwiowych z naszej oferty lub niestandardowej kolorystyki.

Tworzywowe wypełnienia oraz te wykonane z blachy stalowej należą do gamy produktów Store w tej dziedzinie. Wszechstronność systemu oznacza, że można łączyć wypełnienia z tworzyw sztucznych, blachy stalowe i siatkę dokładnie według własnych wymagań. Specjalna metalowa listwa maskująca służy do zakrycia luki między różnymi sekcjami.

SafeStore

Jest to system zabezpieczenia regałów, jest idealnym rozwiązaniem dla bezpieczeństwa, wyglądu i łatwości użytkowania w magazynie. Może również służyć jako bariera dla towarów, a tym samym zapobiega obrażeniom i uszkodzeniom towarów. System nadaje się do wszystkich rodzajów magazynów, od małych, obsługiwanych ręcznie, do w pełni zautomatyzowanych magazynów z automatycznymi systemami.

StoreRoom

Do przechowywania materiału. Są to ściany działowe, które przyczyniają się do bezpiecznego, elastycznego i bezproblemowego przechowywania.

ShelfStore

Bardzo praktyczny i trwały system odpowiedni do przechowywania małych przedmiotów pojedynczo i na paletach. Na półkach nie osadza się kurz i przepuszczają one nie tylko światło, ale także wodę, co jest częstym wymogiem przy stosowaniu gaśnicy.