Profil firmy

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem produktów przemysłowych w Polsce. Szeroka gama produktów, fachowa wiedza naszych specjalistów, bogate zasoby magazynowe i dodatkowe usługi oraz krótkie terminy dostaw w zakresie naszego asortymentu sprawiają, że jesteśmy niezawodnym partnerem.
Oferujemy naszym klientom zarówno standardowe, jak i specyficzne rozwiązania oparte na ich indywidualnych potrzebach, nie tylko w zakresie wsparcia technicznego, ale również w zakresie logistyki, dostaw i doboru specjalnych komponentów. Jesteśmy członkiem wielonarodowej spółki holdingowej Haberkorn i działamy na rynku polskim od 2005 roku.
Nasze wieloletnie doświadczenie wraz z pozytywną perspektywą na przyszłość przepowiada dobrobyt firmy w nadchodzących latach. Nasze ponadczasowe czynniki sukcesu to wyjątkowo szeroki asortyment, doskonała obsługa i zobowiązanie do bycia odpowiedzialnym pracodawcą.


Nasz asortyment

Oferujemy szeroką gamę profili aluminiowych, produktów technicznych i sprzętu ochronnego. Na stanie mamy ponad 30 000 artykułów, które możemy dostarczyć do dwóch dni.

Nasz zespół

Oferujemy również odpowiednie doradztwo techniczne dla wszystkich naszych produktów. Zespół naszych specjalistów chętnie doradzi nie tylko w kwestiach związanych z produktem, ale także w zakresie logistyki znajdzie rozwiązania dopasowane do twoich potrzeb. Po prostu powiedz nam czego potrzebujesz, 
z przyjemnością znajdziemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie.

Nasze usługi

Nasza oferta obejmuje również obszerne usługi dodatkowe, które staramy się dostosować do Twoich potrzeb, a każda nasza dostawa dopasowana obejmuje obszerną obsługę oprócz samego produktu.