Przekładnie, listwy i koła zębate

Nasza oferta obejmuje przekładnie, listwy i koła zębate w modułach M1 – M6 w 9 klasie dokładności. W przypadku gdy asortyment katalogowy jest niewystarczający wykonujemy potrzebne listwy i koła na zamówienie na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej aż do modułu 40, w opcji z hartowanymi zębami, a także szlifowane.Elementy niestandardowe

W przypadku gdy asortyment katalogowy jest niewystarczający wykonujemy potrzebne elementy na zamówienie na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej, ze wskazanego materiału i w wymaganym wykończeniu powierzchni. Dostosowujemy również elementy standardowe do założeń technicznych klienta.

Dostępność

Posiadamy jeden z najlepiej wyposażonych magazynów w Europie, dlatego w krótkim czasie możemy Państwu dostarczyć przekładnie, koła  i listwy zębate. Pozycje magazynowe wysyłane są do 2 dni roboczych, artykuły nie będące stałą pozycją magazynową w terminie 2 - 4 tygodnie.

Darmowe katalogi

Wszystkie katalogi, broszury oraz ulotki w wersji drukowanej wysyłamy bezpłatnie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani materiałami drukowanymi prosimy o kontakt.