Ramy i obudowy maszyn

Do produkcji ram i pokryw maszyn używamy systemu profili aluminiowych. System oferuje ponad 200 rodzajów profili w różnych rozmiarach, elementy złączne klasy 10.9 i wiele akcesoriów. Niewątpliwą zaletą ram i obudów jest prosty montaż, szybka regulacja i możliwość dodatkowych regulacji. Oferujemy również bogactwo akcesoriów - nakrętki ze śrubami do wkładania w rowki profilowe, uchwyty, zawiasy i przeguby, dystrybucje powietrza, kanały kablowe, zaciski kotwiące lub rolki przesuwne.


Seria XMS

XMS to specjalna seria profili aluminiowych z zakrytymi rowkami i minimalnymi promieniami. Ten system nadaje się do budowy urządzeń przeznaczonych głównie do pomieszczeń czystych. Najczęściej pokrywy systemu XMS są używane w inżynierii precyzyjnej, w środowiskach medycznych lub w laboratoriach.

Obudowy maszyn

Dzięki aluminiowym anodyzowanym osłonom profilowym uzyskujesz doskonałą ochronę i wygląd urządzenia w bardzo rozsądnych cenach. W przypadku pokryw zewnętrznych mogą być również stosowane specjalne profile zaprojektowane do mocowania wypełnienia. Nasze osłony mają przesuwne i łatwe w demontażu ramy, są odporne na zarysowania oraz oferują wybór różnych rodzajów wypełnień.

Szeroki zakres wypełnień

Wypełnienia mogą być przezroczyste dając możliwość monitorowania operacji produkcyjnych w zamkniętej przestrzeni, półprzezroczyste lub w pełni nieprzezroczyste aluminiowe wypełnienia, które mogą być gustownym uzupełnieniem estetycznego wyglądu.

Izolacja akustyczna

Szeroki asortyment wypełnień jest uzupełniony produktami izolacji akustycznej. Jeśli konieczne jest zmniejszenie hałasu urządzenia, można go pokryć dźwiękoszczelną ramą.

Oferujemy również specjalną izolację z odpornością na wysoką temperaturę, pyłoszczelną i olejoodporną, folią ognioodporną itp. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu.