SafeStore - ogrodzenia regałów

Axelent SafeStore został zaprojektowany z myślą o bezpiecznym środowisku pracy. Jest to prosty system zabezpieczenia regałów, który prócz bezpieczeństwa zapewnia estetyczny wygląd i łatwość użytkowania magaynu. Nadaje się również jako bariera dla towarów, zapobiegając ewentualnym uszkodzeniom i szkodom. Dzięki swoim paramentrom nadaje się do użykowania w wielu typach magazanów, od małych, obsługiwanych ręcznie, do tych w pełni zautomatyzowanych.


Bezpieczny magazyn

Szeroki wachlarz produktów pozwala na idealnie dopasowanie wygrodzeń do potrzeb klienta. Panele występują w sześciu standardowych rozmiarach i dwóch rodzajach oczek siatki, dzięki czemu można zamocować je do praktycznie każdej powierzchni.

SafeStore - system magazynowy

Wygoda montażu

Axelent anti-collapse jest bardzo łatwy w montażu. Panele skręcane są ze sobą pionowo dwiema klamrami, a całość montowana jest do regałów uchwytami, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania przedłużeń słupów regałów i montażu paneli powyżej ich standardowej wysokości.

Indywidualne dopasowanie

System SafeStore może być dostarczony w specyficznych kolorach klienta, by dopasować się do pozostałego wyposażenia.  Oferujemy również różne wykończenia naszych elementów, w tym możliwość ocynkowania. Całość można również szybko zdemontować i złożyć ponownie w dowolnej konfiguracji.

Michalina Głomb

Konsultant techniczny

Michalina Głomb

Konsultant techniczny