Stoły warsztatowe i montażowe

Szukasz sposobów na zwiększenie wydajności i przyspieszenie obrotów pracy? Jednym z rozwiązań są ergonomicznie zaprojektowane miejsca pracy, w szczególności stoły robocze i montażowe. Liczne badania wykazały, że ergonomicznie zaprojektowane miejsca pracy pomagają nie tylko wyeliminować zbędne i często szkodliwe ruchy pracowników, ale również, że personel popełnia wtedy o wiele mniej błędów.

Produkujemy stoły robocze i montażowe przy użyciu systemu profili aluminiowych. Jesteśmy w stanie dostosować miejsce pracy do konkretnych życzeń klienta, a dzięki bogatym akcesoriom jesteśmy w stanie zaoferować sprzęt spełniający najbardziej wymagające kryteria. Oferujemy również instalację stołów na liniach montażowych lub dodanie ich do różnych urządzeń, takchi jak przenośniki taśmowe lub rolkowe.

Ergonomia

Celem ergonomii jest dostosowanie środowiska pracy, do potrzeb człowieka. W codziennym życiu oznacza to dostosowywanie środowiska pracy do różnych pracowników i różnych działań w pracy, a także optymalizację warunków pracy, rodzajów pracy i urządzeń.

Dobrze dopasowane miejsce pracy zmniejsza zmęczenie pracowników, liczbę urazów i wypadków. Zmniejsza także występowanie problemów zdrowotnych, zwłaszcza problemów z plecami. Ergonomiczne miejsca pracy wspierają motywację pracowników do zwiększania produktywności.

Dokładnie dopasowany do Twojego ruchu

Dostosujemy standard stołu do pożądanych wymiarów i wyposażenia. Jesteśmy w stanie zachować wymagane wymiary stołu, wszystkie półki i układy akcesoriów. Stoły są uzupełnione o oświetlenie i przewody elektryczne, uchwyty narzędziowe i szuflady montażowe, regulowane pulpity robocze i półki, szuflady itp. Klient ma do wyboru stolik z lub bez korpusu tylnego lub wspornika lekkiego, są cztery rodzaje stanowisk pracy, różne skrzynki szufladowe, uchwyty na narzędzia, rysunki, napoje itp.

Możliwości modyfikacji stołów i ich kompatybilność

Jeśli nastąpiła zmiana w programie produkcyjnym, zwykle wiąże się to z dostosowaniem miejsca pracy pod tą zmianę. Na przykład może być konieczne zwiększenie pojemności skrzynek do przechowywania lub poprawienie oświetlenia biurka. Dzięki możliwości dodawania przegród i półek możliwe jest zwiększenie kompatybilności, a także dodanie profilu do górnej rampy i dopasowanie do innej. A wszystko to bez potrzeby spawania, wystarczy przymocować profil do istniejącej ramy za pomocą połączenia śrubowego.

Stanowiska montażowe ze sprzętem ESD

W przypadku produktów wrażliwych na wyładowania elektrostatyczne oferujemy opcję dodania elementów maty antystatycznej ESD, opaski ESD dla pracownika i uziemienie stanowiska lub opaski.
Projektując i dostarczając stacje robocze (stanowiska robocze, wózki itp.), Jesteśmy w stanie dostarczyć kompletną wersję ESD, w tym protokół pomiaru ESD.

Linie montażowe

Modułowy system profili nadaje się również do budowy kompletnych linii montażowych. Ilość rodzajów i rozmiarów profili, szeroka gama akcesoriów i obszerna dokumentacja do prac budowlanych pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających rozwiązań technicznych. Wszystko bez kosztownych maszyn lecz z profesjonalnymi rezultatami.

Zalety linii montażowych:

  • szybka realizacja
  • szybka regulacja
  • możliwość dodatkowego dostosowania
  • liczba dodatków

Przykładowe realizacje


Stanowisko montażoweStanowisko montażoweStanowisko montażoweStanowisko montażoweStanowisko montażowe