Wózki transportowe

Wózki transportowe są nieocenionym pomocnikiem w każdej operacji produkcyjnej. W widoczny sposób zwiększają tempo produkcji, pomagają w transportowaniu ciężkich ładunków, ale służą również jako uzupełnienie oddzielnego miejsca pracy. Od ciebie zależy, co wybierzesz. Dostosujemy Twój wózek dokładnie do Twoich wymagań. Podstawą wózka transportowego jest stabilna rama wykonana z profili aluminiowych i wysokiej jakości kółek. System szczelin zapewnia pełną kompatybilność ze wszystkimi komponentami modułowego systemu elementów.


Zmienność

Potrzebujesz rozbudować istniejące miejsce pracy, zaopatrzasz magazyn lub transportujesz materiały między miejscami pracy? Nasze wózki są zmienne. Możemy zorganizować wózki z półkami, małymi tacami na materiały, uchylnymi uchwytami dla łatwego dostępu, umieścić uchwyty na napoje, dostosować wysokość półek do używanych pudeł i skrzyń. Dostosuj je do wszystkich Twoich potrzeb - po prostu!

Zrób to sam

Szybko potrzebujesz wózka i nie chcesz czekać na ofertę. Korzystając z internetowego oprogramowania "System Mobile Configurator", możesz łatwo i szybko zaprojektować idealny wózek dla swojej firmy.

Wózki transportowe a praca

Wózki transportowe mogą być używane jako regały robocze, a tym samym zwiększyć wydajność pracy.
W przypadku szczególnych wymagań wózka (przechylanie górnej powierzchni, przenośnik rolkowy, itp.) z przyjemnością wykonamy jego projekt.