X-Tray - Korytka kablowe

Korytka kablowe X-Tray marki Axelent, zostały zaprojektowane z myślą o inteligentnej, szybkiej i łatwej instalacji. Rozwiązanie to sprosta wysokim wymaganiom stawianym systemom układania kabli zgodnie z normą ICE 61537. Oferujemy szeroką gamę korytek dostosowanych do konkretnych potrzeb. Nasze produkty projektujemy z naciskiem na trwałość, bezpieczeństwo i łatwość montażu, co stawia je w klasie Premium. Są doskonałym rozwiązaniem, gdy potrzebujesz sposobu na uporządkowanie i odpowiednie rozmieszczenie kabli w miejscu pracy. Korytka druciane zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać duże obciążenia i trudne warunki pracy, co czyni je idealnym wyborem do zastosowań przemysłowych.


Zalety systemu X-Tray

Prosty montaż i bezpieczeństwo. Nasze produkty zostały zaprojektowane z myślą o szybkim i prostym montażu. Korytka wyposażone zostały w solidne i bezpieczne mocowania, co zapewnia ochronę kabli i minimalizację ryzyka ich uszkodzenia, przyczyniając się do bezpiecznego środowiska pracy.

X-Tray - Korytka kablowe

Wszechstronność

Dzięki przewiewnej konstrukcji powietrze chłodzące może swobodnie przepływać, co czyni je idealnymi do zastosowań w branży telekomunikacyjnej i centrów danych. Elementy konstrukcji nie gromadzą kurzu, mogą więc być montowane w zapylonych otoczeniach. Dzięki możliwości pionowego montażu korytek minimalizujesz ryzyko przedostawania się szkodników.

X-Tray - Korytka kablowe

Ekstremalne rozwiązania

Właściwości antykorozyjne oraz wytrzymałościowe pozwalają na instalację systemów nośnych na zewnątrz budynków. Dodatkowo elementy konstrukcji wykonane są z materiałów zapewniających odporność w środowiskach trudnych i agresywnych kwasowo. Korytka nadają się również do stosowania w obszarach wrażliwych na zakłócenia elektromagnetyczne i posiadają certyfikat marki E90.

X-Tray - Korytka kablowe

Korytka kablowe - film

Axelent X-Tray - Sprytny i prosty system zarządzania kablami

Filmy informacyjne

Doświadczenie w różnych warunkach Testy i certyfikaty Pytania i odpowiedzi

Patrycja Stebel

Konsultant techniczny

Patrycja Stebel

Konsultant techniczny