Napędy pasami klinowymi

Napędy pasami klinowymi (pasy klinowe, koła pod pasy klinowe, przekładnie pasowe, osprzęt dodatkowy napędów klinowych)

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 831
fax: +48 32 4597 834
czesci.maszyn@haberkorn.pl
Części maszyn » Napędy pasami klinowymi
Oddělovací linka
NAPĘDY PASAMI KLINOWYMI

Napędy pasami klinowymi mają wiele zastosowań, dlatego są stosowane od ponad wieku. Konstrukcja samego paska klinowego była modifikowana kilkakrotnie, także nawet obecnie istnieją jego modyfikacje.

Stawiamy przede wszystkim na propozycje nowych lub optymalizację istniejących napędów klinowych. Spełaniamy zlecenia takie jak zwiększenie żywotności napędu, redukcja szumów, redukcja kosztów operacyjnych. Często także pomagamy diagnozować usterki w problematycznych napędach (napędy o wysokiej wydajności, wibracje pasa, itp.) Do projektowania napędów używane jest obliczeniowe oprogramowanie Design Flex® ProTM, który po uzgodnieniu instalujemy za darmo u klienta lub można go pobrać stąd.

W napędach klinowych wykorzystujemy szeroką gamę pasków klinowcyh produkowanych przez światowego lidera i czołowego innowatora w przemyśle pasowym, firmę GATES.
Koła pasowe dostarczane są w postaci nieskończonych pólproduktów z wywierconymi otworami lub dososowane do tulei TaperLock®. Koła pasowe wykonane są z żeliwa szarego lub, na życzenie, z aluminium.

W skład napędu klinowego wchodzą tekże napinacze i tuleje do mocowania koła na wale.

Do prawidłowej pracy przekładni pasowej niezbędne jest aby napęd został prawidłowo zmontowany i wyregulowany. Regulację napędu można wykonać za pomocą mechanicznych mierników napięcia pasa lub też akustycznym miernikiem SONIC. Do prawidłowego montażu kół polecamy laserowy miernik osiowości LASER AT1.

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma