Tuleje mocujące

Tuleje mocujące

Design obrázek kategorie
Haberkorn Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 238
44-348  Skrzyszów, Polska

tel.: +48 32 4597 831
fax: +48 32 4597 834
czesci.maszyn@haberkorn.pl
Oddělovací linka
TULEJE MOCUJĄCE

Tuleje te są wyrabiane w różnych odmianach, a ich odpowiedni dobór zależy od typu i przeznaczenia napędu.

Tuleje TaperLock są to stożkowe tuleje używane do mocowania kół na wale. Do mocowania używane jest pióro jednak jest także możliwość mocowania bez pióra. Tuleje te są wykonane z żeliwa.

Tuleje BK są to tuleje które zostały opracowane do połączęnia koła z cylindryczną dziurą w wale. Jest to połączenie zaciskowe bez użycia pióra. Tuleje BK są produkowane jako samocentrujące i niesamocętrujące. Można je wykorzystać do wałów Ø 6 – 400mm. Wymagania dziury w centrum koła wahają się Ø 25 – 495mm.

Tuleje HALDER są idelanym rozwiązaniem jeżeli chodzi o połączenia zaciskowe między kołem a wałeml. Montaż przy użyciu tych tulei nie wymaga tak dokładnego przygotowania koła i wału jak w przypadku połączenia na pióro-wpust. Łączenia są niewielkie i nadają sie do wałów Ø 5 – 35mm. Wymagania dziury w centrum koła wahają się Ø 12 – 55mm.

Piasty do przykręcania, w połączeniu z tuleją TaperLock służa do szybkiego i łatwego mocowania kół wentylatorowych, dźwigni obrotowych i innych elementów na wałku. Umożliwiają mocowanie na wałkach o średnicy od 11 do 75mm.

Piasta do przyspawania służy do przyspawania kół łańcuchowych bez piasty, dźwigni, kół krzywkowych i podobnych elementów. Mocowana na wale za pomocą tulei TaperLock.

Oddělovací linka
BIBLIOTEKI CAD
Oddělovací linka

© copyright Haberkorn Sp. z o.o.    |     Mapa strony  Ikona Sitemap     |     Wiadomości RSS  Ikona RSS    |    Newsletter  Ikona News    |    iZam  Ikona eshop    |    Google+  Google+    |    Facebook  Facebook    |    Rzetelna firma