Budowa maszyn

Świadczone przez nas usługi są kompleksowe - od projektu technicznego do wdrożenia. Każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie. Oznacza to, że jesteśmy w stanie dostosować się do oczekiwań naszych klientów.
Do każdej dostawy dołączona jest odpowiednia dokumentacja, zgodna z obowiązującymi przepisami. W zależności od potrzeb, oferujemy instalację w siedzibie klienta oraz szkolenie operatorów. Ponadto zapewniamy serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny.Skontaktuj się z nami - pomożemy Ci w projekcie

Głównymi zaletami współpracy z nami jest doradztwo techniczne, elastyczność projektów i dostaw oraz serwis. Nasi doradcy techniczno-handlowi są do dyspozycji na terenie całej Polski i chętnie służą pomocą również podczas wizyt w siedzibie firmy klienta. Posiadamy silne zaplecze techniczne w postaci doświadczonych konstruktorów i montażystówNasze projekty tworzone są za pomocą oprogramowania SolidWorks, co ułatwia klientom wymianę udostępnianie danych. Ekipy montażowe dysponują kilkoma pojazdami, co pozwala nam szybko reagować na potrzeby klientów. Wyspecjalizowana i zmotywowana kadra w połączeniu z bardzo dobrymi dostawcami daje nam pewność, że oferujemy produkty i usługi wysokiej jakości. Jeśli ruszasz z nowym projektem lub modyfikujesz już istniejący, skontaktuj się z nami – pomożemy!