Elementy napędu

Nasze usługi skierowane są do firm, które wykorzystują w swoich aplikacjach napędy pasowe lub łańcuchowe, przekładnie zębate, sprzęgła, przeguby, śruby trapezowe i listwy modułowe.

Doradcy techniczni pomagają przy doborze odpowiednich części, służą poradą zarówno przy nowoprojektowanych jak i używanych aplikacjach. W przypadku gdy asortyment katalogowy jest niewystarczający wykonujemy potrzebne elementy na zamówienie na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej. Większość zamówień realizujemy z naszego magazynu, który jest jednym z najlepiej wyposażonych w Europie. Dokładamy wszelkich starań aby dostarczany towar oraz świadczone usługi były najwyższej jakości.Obliczenia napędów pasowych

Zapewniamy doradztwo w zakresie projektowania oraz kontroli napędów pasowych, które będą najbardziej optymalne dla Państwa aplikacji. Jesteśmy w stanie nie tylko dostarczyć komponenty ale również doradzić jak  prawidłowo zainstalować koła oraz napiąć pas. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zaprojektowaniem napędu pasowego zapewnimy bezpłatne oprogramowanie obliczeniowe Design Flex® Pro ™ GATES.

Dostępność

Posiadamy jeden z najlepiej wyposażonych magazynów w Europie, dlatego w krótkim czasie możemy Państwu dostarczyć niemal każdą część, którą znajdziecie Państwo w naszym katalogu. W większości przypadków towar wysyłamy bezpośrednio z naszego magazynu, co znacznie skraca termin dostawy. Pozycje magazynowe wysyłane są do 2 dni roboczych, artykuły nie będące stałą pozycją magazynową w terminie 2 - 4 tygodnie.

Koła łańcuchowe na zamówienie

Jeżeli w swojej aplikacji nie mogą Państwo zastosować katalogowego koła łańcuchowego dostosujemy je do Państwa wymagań obrabiając skrawaniem lub poddając obróbce cieplnej, tak aby można je było od razu zamontować w maszynie. Wykonujemy również koła na zamówienie, na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej, ze wskazanego materiału i w wymaganym wykończeniu powierzchni.

Dobór łańcucha rolkowego

W naszej ofercie posiadamy trzy typy łańcuchów rolkowych, od klasy premium przez standard po ekonomiczną. Oferujemy również łańcuchy z zabierakami do aplikacji transportowych. Utrzymywane przez nas wysokie stany magazynowe gwarantują szybkie dostawy. Wykonanie łańcuchów specjalnych zgodne z wymogami projektów zlecamy bezpośrednio u producentów.

Baza danych CAD

Zapraszamy do korzystania z bazy danych modeli CAD w podstawowych formatach 2D i 3D. Baza danych zawiera rysunki i dane techniczne części maszyn i elementów znormalizowanych, które są w naszej ofercie. Obszerna biblioteka CAD to idealne narzędzie do planowania.