Napędy łańcuchowe

Posiadamy w swojej ofercie wszystkie części niezbędne do przygotowania zarówno napędów łańcuchowych jak i aplikacji transportowych, począwszy od łańcuchów, kół zębatych, napinaczy po prowadnice i akcesoria montażowe. Nasi klienci mogą wybrać łańcuch należący do jednej z trzech półek jakościowych. Najczęściej korzystają z szerokiego asortymentu precyzyjnych łańcuchów producenta Donghua, ponieważ są idealne do większości zastosowań. Tam, gdzie wymagana jest wysoka dokładność i trwałość proponujemy niemieckie, wysokowydajne łańcuchy firmy IWIS. Alternatywą dla niezbyt silnie obciążonych napędów i aplikacji są łańcuchy ekonomiczne. Zachęcamy do korzystania z naszego katalogu części maszyn, w którym znajdziecie Państwo ok. 4000 gotowych kół łańcuchowych. Jeżeli w swojej aplikacji nie mogą Państwo zastosować kół katalogowych, wykonamy je zgodnie z dostarczoną dokumentacja techniczną.Baza danych CAD

Zapraszamy do korzystania z bazy danych modeli CAD w podstawowych formatach 2D i 3D. Baza danych zawiera rysunki i dane techniczne części maszyn i elementów znormalizowanych, które są w naszej ofercie. Obszerna biblioteka CAD to idealne narzędzie do planowania.

Biblioteki CAD:

Filmy

Łańcuchy IWIS Urządzenie monitorujące CCM - instalacja Bezobsługowy łańcuch ze stali nierdzewnej

Koła zębate na zamówienie

Jeżeli w swojej aplikacji nie mogą Państwo zastosować katalogowego koła łańcuchowego dostosujemy je do Państwa wymagań obrabiając skrawaniem lub poddając obróbce cieplnej, tak aby można je było od razu zamontować w maszynie. Wykonujemy również koła na zamówienie, na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej, ze wskazanego materiału i w wymaganym wykończeniu powierzchni.

Łańcuchy niestandardowe

Na zamówienie świadczymy usługi rozkuwania lub zakuwania łańcuchów na niestandardową długość. Wysokie stany magazynowe łańcuchów i ogniw gwarantują szybką realizację zleceń. Dostarczamy również łańcuchy transportowe z niestandardowym rozstawem zabieraków, dostosowane do  indywidualnych parametrów pracy aplikacji naszych klientów.

Darmowe katalogi

Wszystkie katalogi, broszury oraz ulotki w wersji drukowanej wysyłamy bezpłatnie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani materiałami drukowanymi prosimy o kontakt.