Normalia

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment elementów znormalizowanych różnych producentów, m.in. firmy Erwin Halder KG, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim. Zachęcamy do korzystania z naszych katalogów zarówno w wersjach drukowanych jak i elektronicznych, w których można znaleźć m.in. elementy sterowania, elementy maszyn, części blokujące, wibroizolatory, stopki, widełki czy sworznie. Podczas projektowania urządzenia można korzystać z dokumentacji CAD w podstawowych formatach 2D i 3D.Baza danych CAD

Zapraszamy do korzystania z bazy danych modeli CAD w podstawowych formatach 2D i 3D. Baza danych zawiera rysunki i dane techniczne elementów znormalizowanych, które są w naszej ofercie. Obszerna biblioteka CAD to idealne narzędzie do planowania.

Szeroki asortyment

Nasza oferta obejmuje ponad 12500 elementów znormalizowanych wielu europejskich producentów. Stale poszerzamy nasz asortyment, dzięki czemu możecie Państwo zamówić w jednym miejscu wszystkie komponenty oszczędzając czas i nie ponosząc dodatkowych kosztów wysyłki.

Dostępność

Posiadamy jeden z najlepiej wyposażonych magazynów w Europie, dlatego w krótkim czasie możemy Państwu dostarczyć towary różnych producentów m. in. renomowanej niemieckiej firmy HALDER, znajdujące się w katalogu Normalia HALDER n5. Pozycje magazynowe wysyłane są do 2 dni roboczych, artykuły nie będące stałą pozycją magazynową w terminie ok. 2 tygodnie.

Darmowe katalogi

Wszystkie katalogi, broszury oraz ulotki w wersji drukowanej wysyłamy bezpłatnie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani materiałami drukowanymi prosimy o kontakt.