Normalia

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment elementów znormalizowanych różnych producentów, m.in. firmy Erwin Halder KG, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim. Zachęcamy do korzystania z naszych katalogów zarówno w wersjach drukowanych jak i elektronicznych, w których można znaleźć m.in. elementy sterowania, elementy maszyn, części blokujące, wibroizolatory, stopki, widełki czy sworznie. Podczas projektowania urządzenia można korzystać z dokumentacji CAD w podstawowych formatach 2D i 3D.Baza danych CAD

Zapraszamy do korzystania z bazy danych modeli CAD w podstawowych formatach 2D i 3D. Baza danych zawiera rysunki i dane techniczne elementów znormalizowanych, które są w naszej ofercie. Obszerna biblioteka CAD to idealne narzędzie do planowania.

Stosowanie znormalizowanych części w praktyce

Szeroki asortyment

Nasza oferta obejmuje ponad 12500 elementów znormalizowanych wielu europejskich producentów. Stale poszerzamy nasz asortyment, dzięki czemu możecie Państwo zamówić w jednym miejscu wszystkie komponenty oszczędzając czas i nie ponosząc dodatkowych kosztów wysyłki.

Dostępność

Posiadamy jeden z najlepiej wyposażonych magazynów w Europie, dlatego w krótkim czasie możemy Państwu dostarczyć towary różnych producentów m. in. renomowanej niemieckiej firmy HALDER, znajdujące się w katalogu Normalia HALDER n5. Pozycje magazynowe wysyłane są do 2 dni roboczych, artykuły nie będące stałą pozycją magazynową w terminie ok. 2 tygodnie.

Darmowe katalogi

Wszystkie katalogi, broszury oraz ulotki w wersji drukowanej wysyłamy bezpłatnie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani materiałami drukowanymi prosimy o kontakt.