Nowości - archiwum

Łożyska toczne i zespoły łożyskowe

NTN Corporation, zawsze właściwe rozwiązania

NTN Corporation jest światowym liderem w projektowaniu, rozwoju i produkcji łożysk tocznych. Firma zatrudniająca prawie 25 000 pracowników i osiągająca obroty przekraczające 6 miliardów euro wytwarza swoje produkty w 15 lokalizacjach na całym świecie.

Jest trzecim co do wielkości producentem łożysk na świecie.

Dzięki swoim dwóm silnym markom (japońska NTN i francuska SNR) NTN Corporation jest bardzo silnym graczem we wszystkich branżach, w tym w branży motoryzacyjnej, a także znajduje swoje zastosowanie w sektorze lotniczym. Dostarcza klientom wiedzę, niezawodność i innowacyjne rozwiązania.

Oprócz szerokiego portfolio produktów, duży nacisk kładzie się na innowacje i przewidywanie przyszłego rozwoju, aby produkt był bardziej kompaktowy, niezawodny i wydajny. Rozwiązania technologiczne produkcji stoją na wysokim poziomie, a jednocześnie kładą duży nacisk na ekologię, ekonomię i jakość finalnego produktu. NTN Corporation to firma o wymiarze ludzkim i poczuciu odpowiedzialności.

Partnerstwo to odzwierciedla się także w podejściu firmy do środowiska, jakości produktów oraz przejrzystości relacji z klientami, dostawcami i pracownikami. Wszystko to doskonale koresponduje z filozofią firmy Haberkorn.

 

Stanowiska montażowe Katalog 2024

Nowa, ulepszona i zaktualizowana wersja katalogu – Stanowiska montażowe już dostępna na naszej stronie

Nowy katalog – Stanowiska montażowe został wzbogacony o specyfikacje techniczne, opisy opcji dodatkowego wyposażenia, a także wiele informacji, które pozwolą na stworzenie ergonomicznego stanowiska montażowego dostosowanego do potrzeb i wymagań klienta.

Katalog został wzbogacony o dodatkowe strony, na których można znaleźć informacje o ergonomii, systemach podnoszenia Ergoswiss, a także wiele nowych zdjęć przedstawiających nasz realizacje i projekty.

Wszystkie konstrukcje projektowane i wykonywane są w zależności od potrzeb klienta, w stworzeniu idealnego stanowiska pomoże specjalny kwestionariusz, na podstawie, którego przygotujemy dla Państwa ofertę.

Dzięki doświadczeniu, wyspecjalizowanej kadrze oraz współpracy ze sprawdzonymi dostawcami mamy pewność, że oferujemy produkty wysokiej jakości, wykonane zgodnie z wymaganiami klienta.

Dodatkowych informacji udzielą Państwu nasi doradcy techniczni z działu budowy maszyn.

 

Katalog Stanowiska montażowe 2024
pobierz (pdf) lub zobacz online

Najnowsza generacja pasów klinowych Gates

Pasy klinowe Quad-Power 4 można stosować w napędach przemysłowych które wymagają niezawodności i ciągłego przenoszenia mocy, takich jak kompresory, pompy, obrabiarki i inne maszyny do obróbki.

Pasy Quad-Power 4 są dostępne od ręki.

Główne zalety paska:

  • wyjątkowa nośność, bezobsługowość i cicha praca
  • dostępny również jako pasek zespolony Powerband
  • najszerszy na rynku zakres temperatur pracy od -50°C do +130°C
  • efektywność energetyczna do 98%
  • wszystkie pasy są zgodne z tolerancjami Gates UNISET
  • odporność na oleje
  • właściwości antystatyczne zgodnie z ISO 1813, zgodny z dyrektywą ATEX

Quad-Power 4 – przedstawienie pasa

 

Broszura QuadPower 4 - bezobsługowy pas klinowy
pobierz (pdf) lub zobacz online

Elastyczne bariery ochronne X-Protect

Bbariery ochronne zaprojektowane z myślą o przyszłości, modułowe, zdatne do recyklingu i łatwe w montażu

Najnowszy produkt w portfolio szwedzkiej firmy Axelent - X-Protect - to modułowe systemy barier ochronnych przeznaczonych dla przestrzeni magazynowych i przemysłowych. Stworzone z innowacyjnym podejściem bariery cechuje niezwykła prostota i łatwość w montażu, niewielka ilość elementów oraz modułowość, co pozwala na dostosowanie produktów do aktualnych potrzeb, a przede wszystkim umożliwia ochronę pracowników i mienia. Produkty X-Protect pozwalają na szybką transformację, naprawę lub wymianę istniejących barier, a konfiguracje produktów są praktycznie nieograniczone.

Najnowsza generacja pasów zębatych Gates

Haberkorn przedstawia nowy produkt firmy Gates® - pasek zębaty PowerGrip™ GT4™.

To nowa generacja bezobsługowych pasów o jeszcze większej wydajności niż poprzedni GT3®! Wzrost wydajności nawet o 25%.

Wykorzystując nowe, zaawansowane materiały, firma Gates® opracowała pas z elastomeru o największej zdolności przenoszenia mocy i najszerszym zakresie temperatur spośród wszystkich pasów zębatych tej klasy.

Poręcze ochronne X-Rail - nowość w ogrodzeniach ochronnych

Szwedzka firma Axelent proponuje nowy system poręczy ochronnych X-Rail jako idealne akcesorium do ogrodzeń stalowych. Ta innowacja zapewnia ochronę przed upadkami i eliminuje ryzyko obrażeń osób w miejscu pracy.

Poręcze najczęściej montowane są na podestach. Konstrukcja poręczy jest modułowa i można ją łatwo łączyć ze standardowymi panelami ogrodzeniowymi

 

Jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem Axelent na rynku polskim

Od stycznia 2022 roku jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem szwedzkiej firmy Axelent na rynku polskim

Axelent jest szwedzką firmą posiadającą duże międzynarodowe doświadczenie w produkcji systemów ogrodzeń, pełniących funkcję osiatkowania maszyn, ścianek działowych do zakładów przemysłowych i magazynów – zawsze zgodnie z wymogami prawnymi, obowiązującymi regulacjami, a w szczególności spełniające aktualne normy EN oraz aktualną dyrektywę maszynową 2006/42/WE

Wiemy jak kosztowne są przestoje w produkcji i mamy świadomość konsekwencji zaniedbań w obrębie bezpieczeństwa, dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie sprawdzonych i atestowanych ogrodzeń maszyn. Naszym niewątpliwym atutem jest to, że posiadamy własny magazyn wyposażony w system ogrodzeń maszyn oraz zespół montażystów. Dzięki temu oferujemy szybkie terminy realizacji również z montażem u Klienta na terenie całej Polski.

Ogrodzenia powierzchni magazynowych w niższych cenach

Potrzebujesz rozwiązania kwestii wydzielenia przestrzeni magazynowych do przechowywania materiałów lub podzielenia hali na kilka oddzielnych przestrzeni?

Szukasz systemu z szybkim i łatwym montażem?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci ogrodzenia magazynowego Store szwedzkiej firmy Axelent.

Teraz w niższych cenach!

Z łatwością oddzielisz powierzchnię magazynową od ruchliwych miejsc w magazynie, zabezpieczysz materiał przed uszkodzeniem itp.

W razie potrzeby przygotujemy ofertę na niestandardowe modyfikacje ogrodzeń takie jak np. niestandardowe wymiary, czy kolorystyka.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem Ergoswiss na rynku Polskim

Firma Ergoswiss zajmuje się projektowaniem i produkcją kolumn podnoszących z napędem hydraulicznym i wrzecionowym dla branży budowy maszyn i przemysłu. Kolumny podnoszące z systemami regulacji wysokości, jednostki liniowe i siłowniki to produkty zaawansowane technologiczne pozwalające na uzyskanie rzeczywistej wartości dodanej.

Z systemami regulacji wysokości firmy Ergoswiss możesz stworzyć ergonomiczne stanowiska pracy, zwiększając produktywność swojej firmy. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości, szybkie terminy dostaw, miłą obsługę oraz dobry stosunek ceny do jakości. Dlatego firmę Ergoswiss wybrało 6000 zadowolonych klientów jako swojego niezawodnego partnera.

Axelent Impact protection

Jak często to się zdarzało? Niesforny wózek zatrzymuje stalowy pachołek, barierka lub kątownik, ale w rezultacie ulegają one zniszczeniu, podobnie jak betonowa posadzka, wózek i towar, zaś operator zostaje poszkodowany.

Naprawdę tak być nie musi.

A gdyby można było zastąpić ciężkie części zestawem rozwiązań zaprojektowanych do absorbowania uderzeń, odpierania zderzeń bocznych i obniżania kosztów konserwacji?