Nowości - archiwum

item Plus Partner

item pluspartner czyli sieć ekspertów rozwiązań przemysłowych

Z przyjemnością pragniemy poinformoważ że zostaliśmy certyfikowanym partnerem firmy item.

Czytaj więcej na stronie firmy item

NOWOŚĆ: Sworznie nośne gwintowane

Elementy nośne gwintowane: szybki montaż bez wkręcania!

Wyjątkowa siła nośna przy maksymalnym bezpieczeństwie i minimalnym wysiłku.

Sworznie nośne zaprojektowane przez Erwin Halder KG to niezawodne narzędzie do podnoszenia pojedynczych ładunków - nie tylko ze względu na ich niezrównaną łatwość użycia.
Teraz, producent poszerzył swoją ofertę o gwintowane sworznie nośne. Są one tak samo szybkie i łatwe w montażu, jak sworznie sworznie nośne kulkowe, przenoszą ciężkie elementy bezpiecznie i niezawodnie a dodatkowo zostały opracowane specjalnie do zastosowania w istniejących otworach gwintowanych.

Sworznie nośne są stosowane wszędzie tam, gdzie użytkownicy muszą mocować przeciwwagi, transportować elementy, często zmieniać elementy mocujące lub obrabiane przedmioty. Oczekiwanymi atrybutami wysokojakościowych elementów nośnych jest nie tylko zapewnienie dużej siły nośnej i maksymalnego bezpieczeństwa ale również łatwej instalacji. Łatwa instalacja minimalizuje wysiłek, zmniejsza obciążenie pracą i skraca nieproduktywny czas podczas produkcji. Jeśli element, który ma być przenoszony ma już otwór gwintowany, nowe gwintowane sworznie nośne firmy Erwin Halder KG stanowią idealne rozwiązanie do szybkiej i łatwej zmiany ładunków.

X-Store 2.0

Nowy i ulepszony X-Store 2.0 to elastyczna koncepcja modułowa, prosta w montażu.

System X-Store 2.0 może być używany do wielu celów, sprawdzi się zarówno w środowisku magazynowym, jak i w zakładach produkcyjnych, gdzie wymagane jest wydzielenie danego miejsca lub zbudowanie osobnych zamkniętych powierzchni magazynowych na obiekcie.
Zastosowanie rozwiązania z dachem w połączeniu z jedną z naszych bram i odpowiedniego zamka, zapewnia wyjątkowy i wszechstronny produkt do przechowywania towarów.

X-Store 2.0 jest kompatybilny z naszymi standardowymi rozwiązaniami drzwi / bram oraz zamkami, które używamy do tej pory wraz z produktami do ochrony maszyn, w systemie X-Guard.

KOMUNIKAT - koronawirus

Drodzy Klienci,
W tej wymagającej sytuacji robimy wszystko, co w naszej mocy, aby niezawodnie realizować Państwa zamówienia. Łańcuch dostaw działa obecnie bardzo dobrze.
Z naszej strony zrobiliśmy bardzo dużo, aby zapewnić ciągłość działalności biznesowej, podejmując wczesne i konsekwentnie wdrażane środki.

Halder - nowy katalog normalii N6

Przedstawiamy nowy katalog firmy Erwin Halder KG Normalia N6 w polskiej wersji językowej poszerzony o nowe i innowacyjne produkty.

Dzięki nowym rozwiązaniom i rozszerzeniu istniejących skupiliśmy się na wymaganiach klientów.
Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w katalogu N6 lub sprawdzenia szczegółowej oferty w nowym katalogu normalii N6.

Normalia Haberkorn - Stopy maszynowe i podpory

Przedstawiamy Państwu kolejny rozdział Katalogu Normalia – Stopy maszynowe i podpory. Oprócz wersji drukowanej katalog dostępny jest również w formie elektronicznej na naszej stronie internetowej.

W katalogu znajdziecie Państwo takie elementy jak:

  • Stopy maszynowe,
  • Stopy wahliwe,
  • Tuleje poziomujące,
  • Podpory klinowe.

Cały katalog posiada bardzo przejrzystą formę, która pozwoli Państwu łatwo zorientować się w naszej ofercie. Dodatkowo katalog zawiera szczegółowe dane techniczne każdego elementu.

Nowy katalog Axelent X-GUARD

Z radością przedstawiamy najnowszy katalog  X-Guard, dotyczący systemu ogrodzeń ochronnych firmy Axelent, której jesteśmy dystrybutorem na terenie Polski.

Szczególną uwagę poświęcono bezpieczeństwu oraz pozostałym korzyściom, jakie dają ogrodzenia ochronne Axelent. W katalogu znajdziecie Państwo również zdjęcia przykładowych realizacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem, który można pobrać klikając w link poniżej.

Normalia Haberkorn - Wibroizolatory

Przedstawiamy Państwu pierwszy rozdział Katalogu Normalia – Wibroizolatory (Silentbloki). Oprócz wersji drukowanej rozdział "Wibroizalotory" dostępny jest również w formie elektronicznej na naszej stronie internetowej.

Dotychczasowy zakres oferowanych elementów został znacznie rozszerzony, zarówno w zakresie wymiarów jak i dostępnych materiałów. Nowością w naszej ofercie są:

  • łączniki sprężyste typ V i W oraz stożkowe łożyska sprężyste,
  • wibroizolatory o nowych kształtach jak np. odbojniki pryzmatyczne czy gumowe ,ograniczniki okrągłe
  • ograniczniki poliuretanowe oraz szyny gumowo-stalowe.

Cały katalog posiada bardzo przejrzystą formę, która pozwoli Państwu łatwo zorientować się w naszej ofercie. Dodatkowo katalog zawiera szczegółowe dane techniczne każdego elementu.

Halder N5 - Nowy katalog Normalii

Z przyjemnością informujemy, że jako przedstawiciel firmy Erwin Halder KG w Polsce, przygotowaliśmy nową wersję katalogu standardowych części HALDER N5 w języku polskim. Nowy katalog zawiera ponad 800 stron, na których prezentujemy ponad 7500 artykułów.

W katalogu tym znajdą Państwo ofertę standardowych części Halder poszerzoną o zupełnie nowe pozycje, jak m.in. sworznie mocujące EH 23111 czy zaciski mocujące Multi-Vice. Dodatkowo oferta  wielu produktów z poprzedniego katalogu została poszerzona pod względem wymiarowym i materiałowym.

Wszystkie modele 3D dostępne są w katalogu bibliotek 3D

Wierzymy, że nowy katalog pomoże znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Państwa  aplikacji i stanie się użytecznym asystentem w codziennej pracy.

Nowy dodatek do katalogu Elementy napędu

Mamy przyjemność przedstawić Państwu uzupełnienie katalogu Elementy Napędu (Części Maszyn) - Nowości w asortymencie 2017. Wydany dodatek nawiązuje do ciągłego rozwoju i uzupełniania oferty Haberkorn
Sp. z o.o. i obejmuje rozbudowę istniejącej oferty w zakresie rozmiarów i materiałów, jak również całkowicie nowe produkty.

Dla naszych klientów przygotowujemy wysyłkę dodatku w formie papierowej. Przesyłkę otrzymają Państwo w ciągu kilku następnych tygodni.