Nowości - archiwum

Elastyczne bariery ochronne X-Protect

Bbariery ochronne zaprojektowane z myślą o przyszłości, modułowe, zdatne do recyklingu i łatwe w montażu

Najnowszy produkt w portfolio szwedzkiej firmy Axelent - X-Protect - to modułowe systemy barier ochronnych przeznaczonych dla przestrzeni magazynowych i przemysłowych. Stworzone z innowacyjnym podejściem bariery cechuje niezwykła prostota i łatwość w montażu, niewielka ilość elementów oraz modułowość, co pozwala na dostosowanie produktów do aktualnych potrzeb, a przede wszystkim umożliwia ochronę pracowników i mienia. Produkty X-Protect pozwalają na szybką transformację, naprawę lub wymianę istniejących barier, a konfiguracje produktów są praktycznie nieograniczone.

Najnowsza generacja pasów zębatych Gates

Haberkorn przedstawia nowy produkt firmy Gates® - pasek zębaty PowerGrip™ GT4™.

To nowa generacja bezobsługowych pasów o jeszcze większej wydajności niż poprzedni GT3®! Wzrost wydajności nawet o 25%.

Wykorzystując nowe, zaawansowane materiały, firma Gates® opracowała pas z elastomeru o największej zdolności przenoszenia mocy i najszerszym zakresie temperatur spośród wszystkich pasów zębatych tej klasy.

Poręcze ochronne X-Rail - nowość w ogrodzeniach ochronnych

Szwedzka firma Axelent proponuje nowy system poręczy ochronnych X-Rail jako idealne akcesorium do ogrodzeń stalowych. Ta innowacja zapewnia ochronę przed upadkami i eliminuje ryzyko obrażeń osób w miejscu pracy.

Poręcze najczęściej montowane są na podestach. Konstrukcja poręczy jest modułowa i można ją łatwo łączyć ze standardowymi panelami ogrodzeniowymi

 

Jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem Axelent na rynku polskim

Od stycznia 2022 roku jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem szwedzkiej firmy Axelent na rynku polskim

Axelent jest szwedzką firmą posiadającą duże międzynarodowe doświadczenie w produkcji systemów ogrodzeń, pełniących funkcję osiatkowania maszyn, ścianek działowych do zakładów przemysłowych i magazynów – zawsze zgodnie z wymogami prawnymi, obowiązującymi regulacjami, a w szczególności spełniające aktualne normy EN oraz aktualną dyrektywę maszynową 2006/42/WE

Wiemy jak kosztowne są przestoje w produkcji i mamy świadomość konsekwencji zaniedbań w obrębie bezpieczeństwa, dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie sprawdzonych i atestowanych ogrodzeń maszyn. Naszym niewątpliwym atutem jest to, że posiadamy własny magazyn wyposażony w system ogrodzeń maszyn oraz zespół montażystów. Dzięki temu oferujemy szybkie terminy realizacji również z montażem u Klienta na terenie całej Polski.

Ogrodzenia powierzchni magazynowych w niższych cenach

Potrzebujesz rozwiązania kwestii wydzielenia przestrzeni magazynowych do przechowywania materiałów lub podzielenia hali na kilka oddzielnych przestrzeni?

Szukasz systemu z szybkim i łatwym montażem?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci ogrodzenia magazynowego Store szwedzkiej firmy Axelent.

Teraz w niższych cenach!

Z łatwością oddzielisz powierzchnię magazynową od ruchliwych miejsc w magazynie, zabezpieczysz materiał przed uszkodzeniem itp.

W razie potrzeby przygotujemy ofertę na niestandardowe modyfikacje ogrodzeń takie jak np. niestandardowe wymiary, czy kolorystyka.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem Ergoswiss na rynku Polskim

Firma Ergoswiss zajmuje się projektowaniem i produkcją kolumn podnoszących z napędem hydraulicznym i wrzecionowym dla branży budowy maszyn i przemysłu. Kolumny podnoszące z systemami regulacji wysokości, jednostki liniowe i siłowniki to produkty zaawansowane technologiczne pozwalające na uzyskanie rzeczywistej wartości dodanej.

Z systemami regulacji wysokości firmy Ergoswiss możesz stworzyć ergonomiczne stanowiska pracy, zwiększając produktywność swojej firmy. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości, szybkie terminy dostaw, miłą obsługę oraz dobry stosunek ceny do jakości. Dlatego firmę Ergoswiss wybrało 6000 zadowolonych klientów jako swojego niezawodnego partnera.

Axelent Impact protection

Jak często to się zdarzało? Niesforny wózek zatrzymuje stalowy pachołek, barierka lub kątownik, ale w rezultacie ulegają one zniszczeniu, podobnie jak betonowa posadzka, wózek i towar, zaś operator zostaje poszkodowany.

Naprawdę tak być nie musi.

A gdyby można było zastąpić ciężkie części zestawem rozwiązań zaprojektowanych do absorbowania uderzeń, odpierania zderzeń bocznych i obniżania kosztów konserwacji?

Normalia Haberkorn - Elementy manipulacyjne

Przedstawiamy Państwu kolejny rozdział katalogu Normalia – Elementy manipulacyjne. Oprócz wersji drukowanej katalog dostępny jest również w formie elektronicznej na naszej stronie internetowej.

W katalogu znajdziecie Państwo między innymi takie elementy jak:

  • Uchwyty gwiazdowe,
  • Uchwyty krzyżowe,
  • Śruby i nakrętki radełkowane oraz motylkowe,
  • Dźwignie zaciskowe,
  • Uchwyty i rękojeści,
  • Dźwignie, korby i koła ręcne

Cały katalog posiada bardzo przejrzystą formę, która pozwoli Państwu łatwo zorientować się w naszej ofercie. Dodatkowo katalog zawiera szczegółowe dane techniczne każdego elementu.

Ulepszony katalog Systemy transportu wewnętrznego

Ulepszyliśmy i zaktualizowaliśmy katalog Systemy transportu wewnętrznego, przedstawiający szeroką gamę oferowanych przenośników. Katalog zawiera ich specyfikacje techniczne, tabele porównawcze oraz wykaz dodatkowego wyposażenia (np.: ograniczenia boczne, czujniki, przemiennik częstotliwości, niestandardowe podstawy, wyłącznik awaryjny itp.).

Katalog zyskał kilka dodatkowych stron, na których znalazły się nowości takie jak przenośniki paletkowe, czy przenośniki łukowe rolkowe.

W katalogu i na stronie internetowej znajdują się specjalne kwestionariusze, na podstawie których można w łatwy sposób wysłać do nas zapytanie ofertowe dot. przenośnika. Wypełniając kwestionariusz Klient dostarcza nam wszystkie informacje niezbędne do przygotowania oferty.

Bazując na długoletnim i różnorodnym doświadczeniu jesteśmy w stanie zaprojektować i skonstruować każdy rodzaj przenośnika na indywidualne zamówienie Klienta, gwarantując najwyższą jakość jego wykonania, przy zachowaniu krótkiego terminu dostawy.

Dodatkowych informacji udzielają doradcy techniczni z działu budowy maszyn.

Bądźmy online dzięki Google Meet

Z uwagi na panującą w Polsce sytuację epidemiologiczną pragniemy Was zachęcić do kontaktowania się z naszymi doradcami technicznymi za pośrednictwem wideokonferencji. Korzystając z aplikacji Google Meet możemy się z Wami szybko połączyć online (z jedną lub wieloma osobami jednocześnie). Połączenie jest całkowicie bezpłatne i bezpieczne.

Aby rozpocząć spotkanie online wystarczy przygotować komputer z kamerką lub telefon z Androidem lub iPhone, a następnie kliknąć w przesłany przez nas mailem link - nie trzeba nic instalować, ani się nigdzie logować.

Nadmieniamy, że na telefonach wygodniej skorzystać z aplikacji „Google Meet”, która na Androidzie zazwyczaj jest domyślnie zainstalowana, natomiast na iPhone należy ją pobrać z App Store.

Bądźmy w kontakcie – dyspozycyjni i bezpieczni.