Nowości - archiwum

Jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem Ergosswis na rynku Polskim

Firma Ergoswiss zajmuje się projektowaniem i produkcją kolumn podnoszących z napędem hydraulicznym i wrzecionowym dla branży budowy maszyn i przemysłu. Kolumny podnoszące z systemami regulacji wysokości, jednostki liniowe i siłowniki to produkty zaawansowane technologiczne pozwalające na uzyskanie rzeczywistej wartości dodanej.

Z systemami regulacji wysokości firmy Ergoswiss możesz stworzyć ergonomiczne stanowiska pracy, zwiększając produktywność swojej firmy. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości, szybkie terminy dostaw, miłą obsługę oraz dobry stosunek ceny do jakości. Dlatego firmę Ergoswiss wybrało 6000 zadowolonych klientów jako swojego niezawodnego partnera.

Axelent Impact protection

Jak często to się zdarzało? Niesforny wózek zatrzymuje stalowy pachołek, barierka lub kątownik, ale w rezultacie ulegają one zniszczeniu, podobnie jak betonowa posadzka, wózek i towar, zaś operator zostaje poszkodowany.

Naprawdę tak być nie musi.

A gdyby można było zastąpić ciężkie części zestawem rozwiązań zaprojektowanych do absorbowania uderzeń, odpierania zderzeń bocznych i obniżania kosztów konserwacji?

Normalia Haberkorn - Elementy manipulacyjne

Przedstawiamy Państwu kolejny rozdział katalogu Normalia – Elementy manipulacyjne. Oprócz wersji drukowanej katalog dostępny jest również w formie elektronicznej na naszej stronie internetowej.

W katalogu znajdziecie Państwo między innymi takie elementy jak:

  • Uchwyty gwiazdowe,
  • Uchwyty krzyżowe,
  • Śruby i nakrętki radełkowane oraz motylkowe,
  • Dźwignie zaciskowe,
  • Uchwyty i rękojeści,
  • Dźwignie, korby i koła ręcne

Cały katalog posiada bardzo przejrzystą formę, która pozwoli Państwu łatwo zorientować się w naszej ofercie. Dodatkowo katalog zawiera szczegółowe dane techniczne każdego elementu.

Ulepszony katalog Systemy transportu wewnętrznego

Ulepszyliśmy i zaktualizowaliśmy katalog Systemy transportu wewnętrznego, przedstawiający szeroką gamę oferowanych przenośników. Katalog zawiera ich specyfikacje techniczne, tabele porównawcze oraz wykaz dodatkowego wyposażenia (np.: ograniczenia boczne, czujniki, przemiennik częstotliwości, niestandardowe podstawy, wyłącznik awaryjny itp.).

Katalog zyskał kilka dodatkowych stron, na których znalazły się nowości takie jak przenośniki paletkowe, czy przenośniki łukowe rolkowe.

W katalogu i na stronie internetowej znajdują się specjalne kwestionariusze, na podstawie których można w łatwy sposób wysłać do nas zapytanie ofertowe dot. przenośnika. Wypełniając kwestionariusz Klient dostarcza nam wszystkie informacje niezbędne do przygotowania oferty.

Bazując na długoletnim i różnorodnym doświadczeniu jesteśmy w stanie zaprojektować i skonstruować każdy rodzaj przenośnika na indywidualne zamówienie Klienta, gwarantując najwyższą jakość jego wykonania, przy zachowaniu krótkiego terminu dostawy.

Dodatkowych informacji udzielają doradcy techniczni z działu budowy maszyn.

Bądźmy online dzięki Google Meet

Z uwagi na panującą w Polsce sytuację epidemiologiczną pragniemy Was zachęcić do kontaktowania się z naszymi doradcami technicznymi za pośrednictwem wideokonferencji. Korzystając z aplikacji Google Meet możemy się z Wami szybko połączyć online (z jedną lub wieloma osobami jednocześnie). Połączenie jest całkowicie bezpłatne i bezpieczne.

Aby rozpocząć spotkanie online wystarczy przygotować komputer z kamerką lub telefon z Androidem lub iPhone, a następnie kliknąć w przesłany przez nas mailem link - nie trzeba nic instalować, ani się nigdzie logować.

Nadmieniamy, że na telefonach wygodniej skorzystać z aplikacji „Google Meet”, która na Androidzie zazwyczaj jest domyślnie zainstalowana, natomiast na iPhone należy ją pobrać z App Store.

Bądźmy w kontakcie – dyspozycyjni i bezpieczni.

item Plus Partner

item pluspartner czyli sieć ekspertów rozwiązań przemysłowych

Z przyjemnością pragniemy poinformoważ że zostaliśmy certyfikowanym partnerem firmy item.

Czytaj więcej na stronie firmy item

NOWOŚĆ: Sworznie nośne gwintowane

Elementy nośne gwintowane: szybki montaż bez wkręcania!

Wyjątkowa siła nośna przy maksymalnym bezpieczeństwie i minimalnym wysiłku.

Sworznie nośne zaprojektowane przez Erwin Halder KG to niezawodne narzędzie do podnoszenia pojedynczych ładunków - nie tylko ze względu na ich niezrównaną łatwość użycia.
Teraz, producent poszerzył swoją ofertę o gwintowane sworznie nośne. Są one tak samo szybkie i łatwe w montażu, jak sworznie sworznie nośne kulkowe, przenoszą ciężkie elementy bezpiecznie i niezawodnie a dodatkowo zostały opracowane specjalnie do zastosowania w istniejących otworach gwintowanych.

Sworznie nośne są stosowane wszędzie tam, gdzie użytkownicy muszą mocować przeciwwagi, transportować elementy, często zmieniać elementy mocujące lub obrabiane przedmioty. Oczekiwanymi atrybutami wysokojakościowych elementów nośnych jest nie tylko zapewnienie dużej siły nośnej i maksymalnego bezpieczeństwa ale również łatwej instalacji. Łatwa instalacja minimalizuje wysiłek, zmniejsza obciążenie pracą i skraca nieproduktywny czas podczas produkcji. Jeśli element, który ma być przenoszony ma już otwór gwintowany, nowe gwintowane sworznie nośne firmy Erwin Halder KG stanowią idealne rozwiązanie do szybkiej i łatwej zmiany ładunków.

X-Store 2.0

Nowy i ulepszony X-Store 2.0 to elastyczna koncepcja modułowa, prosta w montażu.

System X-Store 2.0 może być używany do wielu celów, sprawdzi się zarówno w środowisku magazynowym, jak i w zakładach produkcyjnych, gdzie wymagane jest wydzielenie danego miejsca lub zbudowanie osobnych zamkniętych powierzchni magazynowych na obiekcie.
Zastosowanie rozwiązania z dachem w połączeniu z jedną z naszych bram i odpowiedniego zamka, zapewnia wyjątkowy i wszechstronny produkt do przechowywania towarów.

X-Store 2.0 jest kompatybilny z naszymi standardowymi rozwiązaniami drzwi / bram oraz zamkami, które używamy do tej pory wraz z produktami do ochrony maszyn, w systemie X-Guard.

Halder - nowy katalog normalii N6

Przedstawiamy nowy katalog firmy Erwin Halder KG Normalia N6 w polskiej wersji językowej poszerzony o nowe i innowacyjne produkty.

Dzięki nowym rozwiązaniom i rozszerzeniu istniejących skupiliśmy się na wymaganiach klientów.
Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w katalogu N6 lub sprawdzenia szczegółowej oferty w nowym katalogu normalii N6.

Normalia Haberkorn - Stopy maszynowe i podpory

Przedstawiamy Państwu kolejny rozdział Katalogu Normalia – Stopy maszynowe i podpory. Oprócz wersji drukowanej katalog dostępny jest również w formie elektronicznej na naszej stronie internetowej.

W katalogu znajdziecie Państwo takie elementy jak:

  • Stopy maszynowe,
  • Stopy wahliwe,
  • Tuleje poziomujące,
  • Podpory klinowe.

Cały katalog posiada bardzo przejrzystą formę, która pozwoli Państwu łatwo zorientować się w naszej ofercie. Dodatkowo katalog zawiera szczegółowe dane techniczne każdego elementu.