Śruby trapezowe i nakrętki

Dysponujemy szerokim asortymentem śrub i nakrętek trapezowych. W swojej ofercie posiadamy śruby trapezowe ze stali Ck15 i stali nierdzewnej oraz nakrętki trapezowe stalowe i z brązu, prawoskrętne i lewoskrętne, spełniające wymagane normy. Zapraszamy do kontaktu jeśli w naszym asortymencie nie występuje oczekiwany przez Państwa wymiar lub wzór.



KOMUNIKAT - koronawirus

Drodzy Klienci,
W tej wymagającej sytuacji robimy wszystko, co w naszej mocy, aby niezawodnie realizować Państwa zamówienia. Łańcuch dostaw działa obecnie bardzo dobrze.
Z naszej strony zrobiliśmy bardzo dużo, aby zapewnić ciągłość działalności biznesowej, podejmując wczesne i konsekwentnie wdrażane środki.

Dostępność

Posiadamy jeden z najlepiej wyposażonych magazynów w Europie, dlatego w krótkim czasie możemy Państwu dostarczyć potrzebne śruby i nakrętki trapezowe. Śruby trapezowe przycinamy na dowolną długości  zgodnie z Państwa zamówieniem. Pozycje magazynowe wysyłane są do 2 dni roboczych, artykuły nie będące stałą pozycją magazynową w terminie 2 - 4 tygodnie.

Darmowe katalogi

Wszystkie katalogi, broszury oraz ulotki w wersji drukowanej wysyłamy bezpłatnie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani materiałami drukowanymi prosimy o kontakt.