Tuleje mocujące i piasty

W naszej ofercie posiadamy stożkowe tuleje Taper Lock, produkowane w wielu wymiarach służące do montażu kół pasowych, kół zębatych, przekładni lub piast na wale. Aby nie osłabiać wału rowkiem wpustowym zalecane jest stosowanie cylindrycznych tulei zaciskowych ułatwiających montaż i pozycjonowanie na wale.Baza danych CAD

Zapraszamy do korzystania z bazy danych modeli CAD w podstawowych formatach 2D i 3D. Baza danych zawiera rysunki i dane techniczne części maszyn i elementów znormalizowanych, które są w naszej ofercie. Obszerna biblioteka CAD to idealne narzędzie do planowania.

Biblioteki CAD:

Dostępność

Posiadamy jeden z najlepiej wyposażonych magazynów w Europie, dlatego w krótkim czasie możemy Państwu dostarczyć potrzebne tuleje mocujące lub piasty . Pozycje magazynowe wysyłane są do 2 dni roboczych, artykuły nie będące stałą pozycją magazynową w terminie ok. 2  tygodnie.

Porady techniczne

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naszego asortymentu lub jego zastosowania zapraszamy do skorzystania z katalogów lub kontaktu się z naszymi pracownikami.

Darmowe katalogi

Wszystkie katalogi, broszury oraz ulotki w wersji drukowanej wysyłamy bezpłatnie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani materiałami drukowanymi prosimy o kontakt.